Önden gelen gıcırtı sesi.

Levo42

Yeni Üye
İsim
Levent Boztaş
Herkese merhabalar. 2017 golf aracından kasitlerden geçerken ön taraftan gıcırtı sesi geliyor ve çok rahatsız ediyor. 2015 Golfumde de olmuştu garantiden yararlanıp serviste yağlatmıştım.golf 6 aracımda da olmuştu onu dışarda yaptırdım ama olumlu sonuç alamadım. Bu aracının garantisi yok. Servis ne ister bilmiyorum. Dışarda yaptırıp olumlu sonuç alan var mı. Yoksa servise mi gideyim gene. 

I@Levo42 Bende de var aynı sorun.Servise gidipte sorununuz tam anlamıyla çözülmüşmüydü?

Forumdan bazı arkadaşlar yağlama yapdıktan 5,6 ay sonra tekrar gıcırdamanın nüksettiğini yazmışlardı.O yüzden bende boşuna 300 tl verip 6 ay sonra tekrar etsin istemiyorum.

Upvote 0
Tabla burcu ve viraj demiri lastiklerden yapıyor burçları iki kere yağlattım serviste su ve tozl beraber gene aynısnı yapıyor en güzeli değiştirin tabla burcunu uzun süre ses duymuyorsunuz.Viraj demirinin üzerinde de burç var kauçuk o da yapıyor onu da yağlıyorlar aksi taktirde o demir komple geliyor ve 1500 civarı 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Sırf bu sesi duymamak için tümseklerden aşırı yavaş geçiyorum benim çözümüm bu oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Bu kronik yapacak birşey yok bu konu hakkında çok makale var 

Upvote 0
@josmari servisten sonra çözülmüştü 2 yıl ses duymadım. Sonra da sattım zaten 

Upvote 0

Geri
Üst Alt