Golf 7.5 çift J far montajı yaptım

@mutlubey17 hocam şöyle söyliyeyim led ne takarsan tak d2s xenon kadar aydınlatmaz. osram lazer yada phlips gen2 taksam eminin orjinal kadar aydınlatma sağlar. Bir kaç araçta görüp test etmişliğim var. Yıllardır led kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ancak d2s le asla kıyaslayamam.

@mutlubey17 Hocam bende de photon Milestone 3 plus led var.Sirf sök tak muayene sikintisindan çekindiğim için xenon a geçme cesaretim yok.Malum tampon tam olarak sokulmesede tirnaklarindan açılıyor takiliyor.Cok dikkatli olmak lazım.Ledlerden kendi çapımda memnunum fakat xenon takmaya değer mi onuda merak etmiyor değilim...

[mention=4155]mutlubey17[/mention] Hocam bende de photon Milestone 3 plus led var.Sirf sök tak muayene sikintisindan çekindiğim için xenon a geçme cesaretim yok.Malum tampon tam olarak sokulmesede tirnaklarindan açılıyor takiliyor.Cok dikkatli olmak lazım.Ledlerden kendi çapımda memnunum fakat xenon takmaya değer mi onuda merak etmiyor değilim...
Şöyleki H soket tipi xenonlar ile arasındaki fark çok az eğer led çipleri sağ ve sola denk gelcek şekilde montaj edildiyse. Bu cümlem photon xenon ve led olarak kıyaslamaydı ancak D serisi xenonlar daha iyi aydınlatma sundukları için bir kıyaslamam olmadı

Geri
Üst Alt