Önerileriniz nedir

Ben boyasız yaptırdım. Çektirirken bir yer patlada profosyonel rutüş yapıldı. Rutüş olduğu anlayama araba bedava dedim. 5 ay önce 101 nokta ekspertizde bakıldı bir şey bulunamadı. Sadede çamurluk ayar görmüş dedi oda fabrikasyon vardı ben aldığımda da zaten. İşini düzgün yapan göçükçü ve boyacıyla bu işi sıkıntısız atlatabilirsin. Boya patlağı olan yerede işin ehli bir usta rütuş yapıp zımpara pasta cila ile orjinalden ayır edilmez. Ama usta lazım. Bu olaydan daha önce bir otobüse yandan sürttüm. Çamurluğun ucu düz olan yer 5cm boyası soyuldu sac gözüküyordu ustasına götürmüştü o zamanda rütuş yapıldı o bile çıkmadı boya makinasında. adam mikron bazlı rütuş yapmıştı.  

62760CE7-FF10-4582-B27A-BF142415E105.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boyasız göçük düzeltme yaptırın derim. Evet kalkan boyalar var ama oraya da rötuş daha mantıklı. Boşu boşuna boyatmayın derim, satarken karşınıza çıkacak. İşinin ehli bir göçükçü boya kalkan yerler dışında kusursuz yapacaktır, boya kalkan yerleri de rötuş yaparlar çizik rötuşu yapılmış gibi olur :)

Yinede ben bunu boyasız yaparım diyen bi usta araştırmak lazım

Belki vardır

@Savatage @mustafacagri @tuncer_2632@caglar_61 @eriklivotka @Kysr038 @AhmetCakmak @Aliii @bf417 @mbonat  arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Zahmet edip fikirlerinizi belirttiniz. Boyasız göçük düzeltme artı Rötüş ağır basıyor yorumlarda. Ancak İstanbul şartlarında zaman ve trafik göz önüne alındığında şimdilik uzun arayış ve seçenek kısmına girmem. Mümkün görünmüyor. Bugğn yakınlarda birkaç yer var onlara da danışacağım. Ama benim kafamda ağır basan seçenek tanıdığım ve yakınımdski ustada düzeltme + boya. Bakalım hayırlısı allah daha kötü kaza vermesin diyorum ve hepinize kazasız belasız hayırlı günler diliyorum. 

bu arada İstanbul Beyoğlu nda yaşıyorum. Bu bölgeye yakın bildiğiniz yer varsa götürüp gösterebilirim. 

Kardes kolay gelsin benzer bi durum yakinda basima gelmisti ne yazikki bu ulkede 2.el de herkes olucu oldugu icin boyatmaman taraftariyim...Gocugu tertemiz alirlar rutus da yaparlar...Kilcal cizikler kalir mi kalir, rutus goze batar mi batar ama arac boyasiz yoluna devam eder fikrim bu

Geri
Üst Alt