golf 7 için CAR PLAY DESTEKLİ 5GG035280D EKSİLERİ

Arkadaşlar golf 7 için geri görüş destekli CarPlay li telefon ile uyumlu navigasyon uygulaması çalıştıran fiyat çok uçuk olmayan öneri ne olabilir

Arkadaşlar golf 7 için geri görüş destekli CarPlay li telefon ile uyumlu navigasyon uygulaması çalıştıran fiyat çok uçuk olmayan öneri ne olabilir

Rcd330 6.000 tl Carplay geri gorus destekler ( logo ve plaka ) Bluetooth var
Navigasyon CarPlay uzerinden google maps ve apple harita çalışır

Çerçeve ihtiyacı olursa 750 tl

Radyoda ses kalitesi dusuk Bluetooth ve Carplay de mutlu eder etmez ise 3 gun icinde iade alirim

Radyoda ses kalitesi dusuk Bluetooth ve Carplay de mutlu eder etmez ise 3 gun icinde iade alirim
Büyük ekran olsa daha iyi abi

abi bu rcd nin güncel fiyarı nedir bi de yeni tip rcd mi? highline üniteli araçta sıkıntı olur mu? valla ünite + 8" niyetiyle çıktım yola, biraz geç kalınca dolar bizi üzdü biraz :D

abi bu rcd nin güncel fiyarı nedir bi de yeni tip rcd mi? highline üniteli araçta sıkıntı olur mu? valla ünite + 8" niyetiyle çıktım yola, biraz geç kalınca dolar bizi üzdü biraz :D

Torpidon da uniten varsa hic rcd330 olayina girme hocam

Uniteli araçta sikinti olmaz da orjinal alt yapin hazir bozma sistemini

Yeni tip rcd nedir bilmiyorum

Guncel fiyati 6750 tl

Çerçeve 750 tl

abi o zaman carplayli ünite + 8" ekran için de fiyat rica etsem senden. navigasyonsuz, en uygun nasıl olursa :)
yeni tip rcd dediğim bu 8" ekrana benzeyen, ben de tam hakim değilim ama gördüğüm kadarıyla iki tip rcd var. aşağıya koyuyorum ikisinin de görselleri.
1686860839664.png1686860887761.png

@berkayozde alttaki model bendeki

Ustteki model eski kasa pq alt yapili araclar icin

Carplay unite 10 bin crackli

8” cam ekran 2 pikselli 4.000

Cerceve 750

Usb port 1.400

son olarak numaranı rica edeyim abi o zaman yarın mesajla ulaşayım sana :)

VW araclara orjinel olmayan hic bir ses ve goruntu sistemi takilmamali bence , Tabiki butce meselesi Ama bence orjinel i herzaman her anlamadim iyi

Geri
Üst Alt