Jump to content

Serkangolf740

Ses sistemi

Recommended Posts

Diyarbakır da ses sistemi takabilecek işini güzel yapan araca zarar vermeye cek Bi yer arıyorum tavsiyeniz varmı

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diyarbakır da ses sistemi takabilecek işini güzel yapan araca zarar vermeye cek Bi yer arıyorum tavsiyeniz varmı

Merhaba,

Mega center karşısında Çağ elektronik var. Fakat Diyarbakırda tekel olduklarını zannettiklerinden piyasanın üstünde rakamlar istiyorlar. Bir kaç kere farklı araçlar için fiyat aldım. İlgi alakaları hiç hoş değil. Hatta “geçen gün yine gelmiştiniz birşey yapmadınız” gibisinden konuştular. Sorduğumuzda yapmak zorundaymışız gibi tavırlar. Esnaflıklarını beğenmiyorum. Size tavsiyem şehir dışına yolunuz düştüğünde ankara, istanbul gibi yerlerde yaptırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,
Mega center karşısında Çağ elektronik var. Fakat Diyarbakırda tekel olduklarını zannettiklerinden piyasanın üstünde rakamlar istiyorlar. Bir kaç kere farklı araçlar için fiyat aldım. İlgi alakaları hiç hoş değil. Hatta “geçen gün yine gelmiştiniz birşey yapmadınız” gibisinden konuştular. Sorduğumuzda yapmak zorundaymışız gibi tavırlar. Esnaflıklarını beğenmiyorum. Size tavsiyem şehir dışına yolunuz düştüğünde ankara, istanbul gibi yerlerde yaptırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ediyorum nette bende gördüm onları dediğiniz gibiyse gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...