Jump to content

XENON ÖNERİ

Recommended Posts

• İleti 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@lasttohit Hocam ben yurtdışından getirttim çokta memununum. Kuru havada aydınlatma süper beyaz led'e yakın   https://www.autobulbsdirect.co.uk/d3s-osram-cool-blue-boost-xenarc-35w-6000k-xenon-hi

Fabrika çıkışı Philips XenStart D3S ile gelir fakat bu ampülü almaya kalktığınızda orjinalini bulamazsınız., Piyasadakilerin tamamı çakmadır.!! Orjinal olarak sadece serviste bulabilirsiniz ama saçma

@lasttohit Hocam 4300 K bildiğim kadarıyla VW ve Mercedes fabrika çıkış far rengi. 4300 üstünde yağmurlu havada zemin yansıması ve sis li havada aydınlatma sorunu yaşarsınız. 5000K photon aldım 1

Konudaki görseller

Golf 7 Basic Bi-Xenon far kullanıcısıyım bende 2020 haziran ayında değiştirme kararı aldım Far içerisinde ki orijinal ampüller Philips XenStart yetersiz geliyordu aydınlatma ve sellektör performansı açısından, Osram night breaker laser next generation (Piyasanın en iyisi !) ampullerden aldım (philipsin türkiyede çakması çok ve orijinalliğini sorgulayamıyorsun o yüzden Osrama yöneldim.)  

6-7 aydır kullanıyorum bir kaç ay geçtikten sonra tam performansını almaya başladım Philips XenStart ampüllere göre daha parlak ve soğuk bir ışık sağlıyor fakat aman aman bir fark yok çok dikkat etmeyen biri aradaki farkı hissetmez bile... Türkiye'de bu ampüller çok pahalı satılıyor bu kadar fiyat farkını hakketmiyor alırken bir daha düşünün, hayal kırıklığı oldu benim için...

tarihinde Koraycam tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...