Golf 7 burç sesi

@Muhammet-vag aracı bugün periyodik bakıma verdim dedim burçları yağlıyor musunuz onlar dedi söküp yağlanması lazım 350 TL dediler dedim sökmeden yağlayın 120 TL dediler 

Ben 3. servis bakımında burç seslerinden bahsettim istemeye istemeye, ücret talep etmeden yağladılar.. Ama çok bir şey değişmedi; ya yağlamadılar ya da uyduruk bir işlem yaptılar.

Dün akşam Ankara'nın -5'inde akşam hız kesicilerden çok yavaş geçerken çıkan sesi duymalısınız :D  İyi ki arabada tektim :D  Yaylı yatak, eski kanepe gıcırtısı sessiz kalır yanında :D

2014 model golfümü geçtiğimiz haziranda sattım, salıncak burçlarını nerdeyse serviste 3 ayda bir yağlatıyordum, bir kaç kere ücretsiz yaptılar sonra hep ücretliydi. Kasım ayında şimdiki aracımı aldım(2016 golf) bunda da aynı ses var servis 400 lira gibi bir bedelle yağladı şu an için ses yok ama yakın zamanda gene başlayacaktır maalesef tecrübeliyim artık bu konuda !

Arkadaşlar bende orijinal yağı mevcut Ankara'da olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum bostan yere fazla paralar vermeyin eğer aracın garantisi varsa yada araç servis bakımlı ise serviste ücret almadan yaparlar zaten

@Muhammet-vag arkadaşlar merhaba salıncak burçlarındaki ses beni de çok rahatsız etmişti Almanya’dan biraz araştırma sonucunda resimdeki ürünü buldum lityum sıvı gress yağ faydası oldu 1 ay oldu sıkalı artık  ses gelmiyor ben Ankara Ostim ikbalden bulmuştum bakabilirsiniz iyigünler 

89DA69AB-0326-4A06-8527-FFA2F7D08A04.jpeg

Gecen bakimda soyledim ucretsiz yaptilar. Dogus oto etimesgutta arac bir gun kalmali dediler sokulup iyice yaglanacak 6 saat kadar sonra ikinci bir yaglama yapilacak dediler. 1 yildir kullaniyorum çok şükür ses yok.

Geri
Üst Alt