A3 içerir..

@chemdemir Logo olmayan motorlarda Isuzu motoru var diyorlar 😂 adama tsi motor aslında tfsi çok ufak farklar var şanzıman da hakeza öyle dedim adam ya çok para vermiş ya marka takıntılı heralde bir türlü kabullenemedi. 

IMG_20200303_171613.jpgSürücü havalandırmanın konumu motosiklet hissi vermiş.

Otomatik açılır kapanır bagaj..Screenshot_2020-03-03-17-43-21-1.png

A3 ? 

Burası olmamış ?

Şurası keşke şöyle olsaymış diyemedim!

A3 Ün berber iyi kesmiş saçları şekil şemal yerinde 

Mk 8  ? Öğrenci tıraşı işte!

Sağ taranmaz sola taranmaz ... 3 numara eşşek tıraşı ???

Tanıttıkları araç fazla opsiyonlu. Bizim cebimiz bu araçları göremez hem devlet hem hayat şartları izin vermez buna :)  Alabileceğimiz comfort-highline donanımda araç çıksın ona göre yorum yapalım. Direksiyonun sağ tarafındaki havalandırma ızgarası dışında da arabaya kulp takamadım gayet yakışıklı olmuş 1.0 motor seçeneklerini korumuş manuel şanzıman severleri unutmamış. Aferin audi yarın gel vag groupta işe başla :)  

A3 Sedan 2021

IMG_20200728_134851.jpg

A3 Sportback  ve  A3 SedanIMG_20200728_135126.jpg

Reel bir gerçek var , bu her otomobil için bence öyle,   giriş seviye her araba çirkin , spesifik hal alınca arabalar kendine geliyor , satış stratejisi artık bu yönden yana , çünkü opsiyonel ürünlerin satışı direkt kar marjına etki ediyor. Vag grup'ta retrofit çalışmanın ucu açık olduğundan biraz daha şanslı gibiyiz.

A3 Euro NCAP testi aşağıda..

Gözler yandan çarpmada arka kapı açılacak mıyı aramadan yazayım, açılmıyor. :)

Şoför koltuğuna bir hava yastığı daha eklenmiş. Aynı şekilde Yeni Leon'da da var. Muhtemelen Golf 8'e de ekleyeceklerdir.

Yandan darbelerde yolcu ve şoför arasında kalıyor ve bu da araç içinde kafa kafaya çarpışmamak demek.

Bunu beğendim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Hocam leon mu? A3 mü?
Hangisine geçmeyi planlıyorsunuz?

@Terms şuan için araç değiştirme gibi bir düşüncem yok.

Ama hangisini tercih edersiniz diye sorarsanız Golf olur. 

@Terms şuan için araç değiştirme gibi bir düşüncem yok.

Ama hangisini tercih edersiniz diye sorarsanız Golf olur. 
Valla ne yalan söyliyim. Yeğenin Guilietta sını kullanınca Golf ün yol tutuşundan rahatsızım.

Geri
Üst Alt