GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm paylaşımlar için teşekkürler, değişiklikler gayet yerinde olmuş. Kapı eşiği ve yan çıtalar için satınalma ve uygulama konularında bilgi alabilir miyim ?

@frknyldrm paylaşımlar için teşekkürler, değişiklikler gayet yerinde olmuş. Kapı eşiği ve yan çıtalar için satınalma ve uygulama konularında bilgi alabilir miyim ?
Teşekkür ederim, bahsettiğiniz parçaları S Dizayn firmasından aldım. Arkasında çift taraflı bant ile geliyor, zemini güzelce temizleyip direkt yapıştırıyorsunuz.

@golfiano tavsiyesi üzerine halı bagaj havuzu aldık, kauçuk havuzu bir kenara kaldırdık. 

P_20200301_163820.jpg

Alev almaz ve su geçirmez bir ürün, nonwoven denen bir teknoloji ile üretiliyormuş. Detaylarını internet sitesinde bulabilirsiniz.

Öncelikle görüntüsü kauçuk havuza göre daha şık, fabrikasyon bir görünüme sahip. Arka koltukların bagaja bakan yüzeyi ve bagajı kaplayan halı malzemeye cırtlı bagaj çantaları koyduğunuzda sökünce halıyı nasıl  tüylendiriyorsa bu halı kaplama da bu tip durumlarda çabuk yıpranır gibi duruyor. Paketten iki adet de malzeme sabitlemeye yarayan cırtlı lastik çıkıyor .

Ben bagajı çok sık kullanan birisi olmadığım için bu ürünü görüntüsü sebebiyle tercih ettim, doğru da bir tercih yaptığımı düşünüyorum lakin uzun yola çıkacak ve bagaj ile haşır neşir olacak olsam yine kauçuk havuzu kullanırım.

Ürün linki: https://www.halibagajhavuzu.com/volkswagen-golf-vii

Youtube'da bulduğum ürün inceleme videosu: https://www.youtube.com/watch?v=dFPXJoKXHwQ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuya hareket katalım [emoji4]
/monthly_2020_03/1_ALP_6442.thumb.JPG.dd37250e575db6e79131f202a9c8ca3b.JPG
Süper foto ***** 5 yıldız

Masallah

Hayırlı olsun hocam bir çırpıda okudum hikayenizi, benim de tavsiyem çift j far 😃
@gturedi Teşekkür ederim, sağolun hocam. Far konusunda tereddütlerim var ama mahalle baskısına dayanamayacağız herhalde. :)

Elimiz biraz rahatlasın da ona da el atarız inşallah.

Heyecanımdan olsa gerek sanki tatil rezervasyonu yaptırır gibi bundan bir ay önce @zulalyol hocama mesaj atmış, arka ayak altı aydınlatma ve kapı altı aydınlatma operasyonu yapmak istediğimi söylemiştim. :)

Öncelikle kendisine misafirperverliği, mütevazılığı, açık sözlülüğü ve yardımseverliği için teşekkür ederim. 

Hiç vakit kaybetmeden hemen işe koyulduk ve kapı altı aydınlatmaları ile işlemler başladı, yapım aşamasında kapı içinden tek kare fotoğraf çekmişim. Onu da paylaşmış olayım, belki bir faydası olur.

P_20200314_102109.jpg

Her ne kadar ayak altı ve kapı altı aydınlatma montajı için gitmiş olsam da kendi kendime bir sürpriz yaptım bugün. 

@zulalyol hocam titiz çalıştığı halde kapı döşemesi sökülürken içim cız ettiği için dedim ki; ben yarın öbür gün katlanır ayna yaptıracağım, iki defa sök-tak yapıp malzemeyi de kendimizi de yormayalım. Elinizde katlanır ayna var mı?  Var.  :)

Nedir ne değildir şöyle böyle derken yapılmışken bir defada yapılsın dedik ve katlanır ayna montajımızı da gerçekleştirdik çok şükür.
Anahtardan katlama kodlaması da tek basışta yalnızca arabayı kilitleme, basılı tutunca da aynaları katlayacak şekilde yapıldı. İstenirse tek basışta da katlanabilir, ben öyle tercih etmedim.

Bu ziyafetten sonra güzel bir tatlı ile kapanışı yaptık, tatlımızın adı da led plaka lambası.  

Sizi işlemlerden sonra çektiğim fotoğraflarla baş başa bırakıyorum, buyrunuz

P_20200314_212947.jpg,​

P_20200314_213219.jpg

P_20200314_213128-horz.jpg

page.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt