Aracım Hakkında Fiyat Tavsiyesi.

İsim
Sinan
Arkadaşlar merhaba, 

Malum siteyi takip ettikçe günden güne hangimiz şaşırmıyoruz ki. Piyasa sürekli artıyor herkes kafasına göre fiyatlar da yazmaya başladı. Bu yüzden sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Bende kişisel sebeplerden ötürü aracımı satmak istiyorum ama malum sitede 3-4 tane ilan olduğu için fiyat konusunu kestiremediğimden fikirlerinizi almak istiyorum.

Aracım 2017 golf 7,5  1.6 TDİ midline plus manuel dizel. Aracım 45 bin km de ve Beyaz renk olup geri görüş kamerası da mevcut. kaza boya değişeni olmayıp ufak tefek küçük çizikler mevcut.

Bu konuda piyasaya hakim kıymetli arkadaşlarım fiyat hakkında fikir verirlerse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler, keyifli forumlar.

@SinanSuveren  Bende tarz degisikligi yapip ford raptor almayi düsündügüm icin arabami satmak istiyorum, piysasayi uzun zamandir takip ediyorum, kendi aracimdan örnek veriyorum

2019 1.0 tsi dsg comfort camtavan-metalik sürüs-konfor paket 4200km

Mayis 2019'da 143 bine sifir aldim

Ekim ayi bayi son satis fiyati 158 bin lira

Kasim ayi 2. el satis fiyati 155 bin lira

Ocakta 175-178 bin lira ortalama istenen fiyat ama satilmiyor, 165-168 bine satilir, ama piyasaya baktigimda bugün bir nissan micra-opel corsa kac para? 180 bin lira altina satarsam aptallik yapmis olurum, haziran gibi 180 bin lira üstüne satarim gibi geliyor, bu bilgilere göre arabanizin degeri hakkinda yorum yapin

En önemlisi arabami sattigim fiyata ne alabiliyorum diye arastirma yapin, zaten büyük ihtimalle satmazsiniz

@krym Evet Hocam haklısınız yorumunuz için teşekkürler ,

araçlarımızı sattığımız an aynı fiyata malesef yenisini alamıyoruz.

Geri
Üst Alt