Jump to content

golfcu91

Golf 5 Kullananlar İnsan değil mi?

Recommended Posts

Arkadaşlar konu açıyoruz kimse cevap dahi vermiyor lakin üst modeller konu açınca hemen cevap veriliyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda yeni model kullananların sayısı daha fazla olduğu için ve dolayısıyla o modellerin sorunlarının daha fazla çözümü bilindiği için eski modellere daha az cevap gelmesi normal değil mi sizce?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Unclaimed tamam da güzel kardeşim yeni araç kullanması demek sorduğumuz konuda bilgisi yok demek mi ne saçma bir cevap bu yeni araç kullananlar hiç mi geçmemiş golf 5 ten 4 ten 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkes bilmek zorunda mı? geçenler illaki var ama geri kalanlar bilmiyor olabilirler. ben kimsenin aaa bunun golf5 i varmış yazmayım diyeceğini düşünmüyorum ya da bunun aracı yeni yazayım diyeceğini de düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Küsecekseniz oynamayalım @golfcu91...

Bu nasıl bir konu, nasıl bir üslup? İnsanları azarlamaya mı geldiniz buraya? Kendinize gelin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam size LPG yakıt tüketimiyle ilgili geçen hafta ivedi yardımcı oldum...

Burada !!!

Forumda olay ! 

Mecburiyetten LPG takılamayan mk6-mk7 TSI benzinli motor muhabbetleri üzerinden yürüyor

Eğer TSI Lara LPG takılsa burada 10 larca tecrübe olurdu ama yok?

Olmayan tecrübeye nasıl yorum bekliyorsunuz .

Olay golf 5 iniz olması değil golf 6 ve 7 TSI araçların LPG siz kullanılıyor olması

Elektrikli golf gelince de bir e-golf kullanıcısı buraya gelip soru sorarsa yine aynen konuya Arap kalırız ! (Adamın aracı mk8-mk9)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, golfcu91 yazdı:

@frknyldrm @Unclaimed yok bilader burası belli bir grup var anca onlara yazıyor başka birsey yok 

@golfcu91 Hocam 5-6 sene önce farklı bir volkswagen forumunu ilgiyle takip ediyordum,  ciddi vakit de geçiriyordum forumda. Orada her kasadan golfe sahip kullanıcılar vardı, ben de Mk3 kullanıcısı idim. Bir gün içeriklerin büyük bir kısmı uçtu ve geri getirilemedi, ondan sonra forumu bıraktım.

Şimdi golf 7.5 sahibi olmak nasip oldu, forum araştırmasına girdim. Daha çok bu kasalara ait paylaşımların yapıldığı bir foruma kayıt olmak benim için daha mantıklı olacaktı ve burayı seçtim, bilmem anlatabildim mi.

Ya siz de böyle bir yol izleyecekseniz, ya sorularınıza yanıt almak için biraz daha bekleyeceksiniz ya da foruma golf 5 sahiplerini davet edip buraları şenlendireceksiniz. Emin olun biz de ilgi ile takip ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumun herkes her arabadan anlar gibi bir iddiası yok. her modelin belli bir kullanıcısı var az olur çok olur bence gereksiz alınganlık yapıyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, golfcu91 yazdı:

Arkadaşlar konu açıyoruz kimse cevap dahi vermiyor lakin üst modeller konu açınca hemen cevap veriliyor 

Hocam siz kendinizi zaten buna şartlamışsınız, açtığınız konularda bu bariz belli oluyor. 

Alınganlığa gerek yok, benim açtığım nice konuları dönüp dolaşıp yine ben çözümünü bulup cevapladım. Yani kendi sorunumu kendim hallettim.  

Bu forumda seninki eski benimki yeni olayı yok, olamaz,  kaldı ki Burda tanıdığım insanların aklının ucundan Bile böyle birşey geçmez. 

Tabii sizin açtığınız konulara cevap gelmeyince sizde böyle bir düşünceye girdiniz.

Ama burası öyle bir yer değil hocam, paylaşımlara mutlaka devam edin. Bildiğimiz anladığımız şeyler olursa mutlaka herkes cevap verecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkes bildiği konuda yardımcı olmaya çalışıyor fakat her yazılan konuya da mutlaka cevap gelir diye bir şey yok hocam. Golf 7 kullanıcıları daha fazla olduğu için önceki jenerasyon içerikleri biraz daha az olabiliyor doğal olarak.

Mesela konu açıp bir soru sorarsınız ve belki cevap gelmez. Ama siz yine de cevabı bulduğunuzda forumdaki konuya çözümü/cevabı yazarsanız bu diğer sorunu yaşayanlara da rehber olmuş olur. Forum sitelerinde bilgi paylaşımı bu sayede artmaktadır.

İyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.Arkadas daha önce LPG'li Golf5 icin soru sormus 9 tane cevap almis,

2.Golf 5 yakit  tüketimi icin baslik acmis gayet güzel cevaplar almis

3. Ön yolcu Koltuğundan soğuk geliyor diye baslik acmis yeterli cevap almis

4.Fakir Yakıt Kullanımı hatası? diye baslik acmis, cevaplar almis

5.Golf 5 triptonik 102 Bg Buji Tavsiyesi diye baslik acmis, cevap almis

1 yillik üyeyim topu topu 2 baslik acmisim, arkadas 1 haftalik üye, ve forumdan gayet iyi faydalanmis, kendi konulari disinda hicbir yere katkida bulunmamis, sadece almis hic vermemis, tek yönlü kullanmis, üstüne birde böyle bir baslik acmis, yorumu size birakyiorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym konu bu şekilde açılınca nasıl da şakır şakır yazıyorsunuz neyse 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@golfcu91 Senin seviyeni belli ettim, sende bu cevabinla onayladin afferin sana!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam kimse golf 5 sorusu dur şunu cevaplamayım demez, yapmayın... burada herkes bilgisi dahilinde sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışıyo... bu foruma üye olanlar illa golf 4 ten 5 ten geçecek diye birşey yok ki.. bence sorunuzu belirtin bilen bi arkadaş illa ki yardımcı olur... ben de yeni üyeyim, herkes yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun.. o yüzden keyfini çıkarın 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, golfcu91 yazdı:

@krym konu bu şekilde açılınca nasıl da şakır şakır yazıyorsunuz neyse 

Hocam ama siz hâlâ aynı tavrı sergiliyorsunuz, üstüne üstlük birde... Neyse seviye belli oralara inmeye gerek yok, malum benim boyum kısa boğulurum falan neme lazım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@golfcu91hocam çok afedersiniz amacınız polemik yaratmak mı? ısrarla hala aynı şekilde davranıyorsunuz? kendinize gelin haddinizi bilin!

tarihinde Unclaimed tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeterince bilgi verildiği için konu kilitlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...