Golf 7- Far, Stop ve Aydınlatmada Doğru Seçim

@PassificGolf7 Merhaba hocam,

7.5 farları ölçüler farklı olduğu için uymaz sizin aracınıza. 7.5 comfortline araca da takarken 40 takla attırıyor bir sürü işlem gerek, işini bilen bir usta gerek ve çok maliyetli. Replika J ledler var golf 7 için onlara bakabilirsiniz. U led far da çok güzel duruyor bence ve golf 7 de U led 7.5 da J led yani orjinalleri daha çok yakışıyor. Ayrıca dediğiniz gibi panjur, tampon vb. değişimi de gerekecek J led farda. Değiştirmezseniz de uyumlu olmadığı farkedilecektir hemen.

Bence U led takın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam, sanıyorum ki aracınızda basic bi Xenon farlar var. Eğer öyle ise size tavsiyem, bi hata edip replika far takmayın. Eğer halojen var ise de golf 7 ye çift j yakıştığını düşünmüyorum o yüzden çift u daha iyidir diye düşünüyorum. Stoplara da ya orjinal ya da oem golf 7 LED stobu takın, ya da 7.5 comfortline stobu takabilirsiniz. Replika takmanı tavsiye etmem

@lazonur Merhaba hocam,

7.5 farları ölçüler farklı olduğu için uymaz sizin aracınıza. 7.5 comfortline araca da takarken 40 takla attırıyor bir sürü işlem gerek, işini bilen bir usta gerek ve çok maliyetli. Replika J ledler var golf 7 için onlara bakabilirsiniz. U led far da çok güzel duruyor bence ve golf 7 de U led 7.5 da J led yani orjinalleri daha çok yakışıyor. Ayrıca dediğiniz gibi panjur, tampon vb. değişimi de gerekecek J led farda. Değiştirmezseniz de uyumlu olmadığı farkedilecektir hemen.

Bence U led takın :)
detayli cevabiniz icin cok tesekkurler.. Kıt zamana denk geldi garibim golf😔 iste bizde neyapar ne eder biseyler yapabilirmiyizin pesindeyiz.. Bekleyelim bakalim. Garibanin yuzu gulur belki 😂

Geri
Üst Alt