Jump to content

Golf 3 - Sorunlar ve Çözümleri

Golf 3'e dair sorunlar ve çözümleri.

Bu forumda 3 konu oluşturuldu

• 4 yanıt
    • 378 okunma
  1. Motor soguk kem geç çalışma

• 9 yanıt
    • 1.6bin okunma
  2. MK3 ABS Işık Problemi

• 0 yanıt
    • 2bin okunma

• İletiler

• Shell in antifrizi önerilmişti daha önceden forumda, ancak almayı unuttum. Marketten almıştım, donma konusunda sıkıntı olmadı ancak mavi mavi boyasını gördükçe canım sıkılıyor. Bunların renksiz olanları yok mudur acaba, ön taraf neyse de arka tarafa sıkınca bagaj arka tampon mavi mavi leke kalıyor
    • Değerli düşünceniz için teşekkürler hocam. O tarz konularda hep aklımızdasınız. Çekilişte olmasa da daha sonra ahşap ayna süsü vs için bir şeyler planlayabiliriz forumda istek olursa. Aslında Tapatalk'ın sunduğu ücretli uygulamayı kullanıyorduk hocam yıllar önce, ama fazla maliyet oluşturunca ios ve android üzerinden kaldırdık. 1 yıl içerisinde altyapımızla uygun mobil uygulamayı yayına almayı planlıyoruz. Şuanlık mobil uygulamada isteyenler Tapatalk ile kullanıyor ama pek uyumlu çalışmıyor malesef. Hocam Tapatalk uygulamasından girenlerde sorun oluşuyor. Tapatalk sistemimizle çok iyi çalışmıyor artık, biz tarayıcı üzerinden girilmesini tavsiye ediyoruz ama kim nasıl isterse o şekilde kullanabilir şimdilik. @Recep Gül Gece modunu aslında aylar öncesinden bitirmiştim kodlamasını ama son testlerini yapmaya fırsatım olmadığı için henüz yayında değil. 1-2 yeni özellikle birlikte hepsini toplu yayınlarız diye umuyorum.  
    • Bugün aracımı yıkattım aracın kaportasını buz kapladı kapı yanları contalar hep dondu avm otoparkına gidip kısa bi alışveriş yaptım döndüğümde çözülmüştü hemen bezle heryeri kuruladım. 0 derecenin üstünde bir yerde 15-30dk gibi bir zaman işinizi görür.
    • @DuzboruDownpipe  evet 5. Maddeyi bende o yuzden yazdım. Depoya saf su ile birlikte g12 motul antifirz koyasım var.
    • @agacmalzeme evet çare avm otoparki gibi duruyor ama calisirken yapmak cok zor sicak hava veren bir yer bulsam 1 saatte çözülür sanırım
    • Elimde inorganik mavi antifriz var, silecek suyu deposuna biraz koysam herhangi bir zararı olur mu ben de merak ediyorum. Benim sadece silecek suyum değil spreyin ucu da donmuştu bugün motor ısınana kadar cama su fışkırtamadım   (Araç 1997 Uno)
  • Yeni Oluştur...