Taigo düşünüyorum fikri olan varmı ?

umutkcbl

Üye
Arkadaslar merhaba herkese selamlar

Taigo almayı düsünüyorum. Mağlum golf 7 aracımı cok severek sattım. Aklım hala golfte fakat taigo bakıyorum. Life paket alıp style veya r line çevirme gibi bir imkan oluyor mu bu golflerdeki gibi? Tampon değşimi vs. Taigocu arkadaslar varmı aramızda

rline tampon takabilirsiniz elbete ama masraflı olur. Donanım eksiklerini kapatmak genelde arabayı donanımlı almaktan daha pahalıya geliyor üstüne zamanınızı alıyor.

Aracı ilk baştan style veya rline almak daha doğru olacaktır. Satarken de daha rahat edersiniz.

Bayide 1250 tl ye Şerit takip ve çarpışma önleyicili life araç veriyorlardı geçen hafta değerlendirilebilir

Bayide 1250 tl ye Şerit takip ve çarpışma önleyicili life araç veriyorlardı geçen hafta değerlendirilebilir
Evet hocam ama ben çok jantlara önem veren biriyim valla :) @HONEY abi bilir. Jantların şuan tanesi 4500 tl r line fiyat aldım. Tamponları vs sormadım daha bide metal çıtalar var. Kafadan 50 gider herhalde r line:) Değer mi bilemiyorum. Ön tampon çok iyi r line. Harbiden fiyata göre gösteriş yapmış taigo

Geri
Üst Alt