SATILIK Satılık 2019 Golf Tdi Dsg Şerit Takip Adaptif Carplay 17"

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Genel Bilgiler
2019 Golf Tdi Dsg Şerit Takip Adaptif Carplay 17"
Boya ve Değişen
Yoktur
Fiyat
1260000
Merhaba arkadaşlar aracım satılık. İlk sahibiyim oldukça ekstrası bulunan temiz hatasız bir araç. Yeni araç alacağımdan satıyorum.
Adaptif hız sabitleyici
Şerit takip (653 kamera)
17" dijon
8" apple carplay teyp
Geri görüş kamerası
Katlanır ayna
Ön çift j
arka kayar led
R pedal
R ayna kapakları
Llumar cam filmi
Kaput ppf vs. İlanda detaylı bilgi yazdım.

linki bırakıyorum.
https://shbd.io/s/NFf1IsGP

Ekli dosyalar

• IMG_7655.png
    IMG_7655.png
    357 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_7656.png
    IMG_7656.png
    292.2 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_7657.png
    IMG_7657.png
    254.8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_7658.png
    IMG_7658.png
    246.5 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_7659.png
    IMG_7659.png
    240.9 KB · Görüntüleme: 60

Güncel. Alacağım araç belli olduğundan yardımcı olurum fiyatta.

İyi satışlar dilerim hocam

Çift J farlarınızın markası nedir ve nereden aldığınızı hatırlıyor musunuz ?

Merhaba ilanda sollama asistani yaziyor bu nasil oluyordu hocam?
hocam bu aslında tam ismi olmayabilir...ACC açıkken misal 100 e sabitlediniz sağ şeritten gidiyorsunuz, önünüzde sol şeritte 90 la giden denk geldiyse sağından geçmiyor 100 le onu uygun bi mesafede tutup 90 a iniyor. umarım anlatabilmişimdir.

hocam bu aslında tam ismi olmayabilir...ACC açıkken misal 100 e sabitlediniz sağ şeritten gidiyorsunuz, önünüzde sol şeritte 90 la giden denk geldiyse sağından geçmiyor 100 le onu uygun bi mesafede tutup 90 a iniyor. umarım anlatabilmişimdir.
Bende de var bu opsiyonlar o yuzden merak edip sordum formentorda sanirim sinyal verdiginizde sol serit müsait ise kendi sollamaya cikiyor oyle bir sey sandim anlattiginiz şekilde sol caprazda arac varsa acc acikken caprazda araci gösteriyor demekki nedeni oymuş hatta fotosunu cekmistim bir dahakine tecrube edecegim

Ekli dosyalar

• IMG_0413.jpeg
    IMG_0413.jpeg
    107.4 KB · Görüntüleme: 20
Bende de var bu opsiyonlar o yuzden merak edip sordum formentorda sanirim sinyal verdiginizde sol serit müsait ise kendi sollamaya cikiyor oyle bir sey sandim anlattiginiz şekilde sol caprazda arac varsa acc acikken caprazda araci gösteriyor demekki nedeni oymuş hatta fotosunu cekmistim bir dahakine tecrube edecegim
evet hocam bizim araçlarda maalesef o özellik olmuyor diye biliyorum.
o fotosunu çektiğiniz an sağından geçmiyor aracı yani sağlamama asistanı diyebiliriz buna :)

Geri
Üst Alt