Gündüz Farları Sıfır (0) Konumundayken Sürekli Kapalı Tutmak

[mention=50]SATURNUS2015[/mention] Burda bahsedilen fonksiyon 10 kanalını ben bulamadım menüde? 
Rain Closing içinse Boş yere vakit harcamayın Hocam ne yaptımsa olmadı yapıldı sitemlerin araçlarında 2014 model ve daha aşağı olanlardır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Yok hocam ben ön farların 0 kodumundayken kapalı kalmasını sağlayan kodlamayı yapacaktım fakat fonksiyon 10 kanalı yok bulamadım. 

@SATURNUS2015 aracım highline auto konumundayken gündüz farlarını kapatmak mümkün mü boşu boşuna halojenler ısı yayıp xenon merceklerini bozuyor.

@SATURNUS2015 
Arkadaşlar bende böyle bir yazı yok o kanalda 

Channel (9) - "Select daytime running lights only in switch position auto" yada farklı bir şekilde mi aramam lazım  ? 

@SATURNUS2015 aracım highline auto konumundayken gündüz farlarını kapatmak mümkün mü boşu boşuna halojenler ısı yayıp xenon merceklerini bozuyor.
Direk iptal bile edebilirsiniz basic xenon varsa bence gündüz farlarını iptal edip amerikan park açın .

@mbonat highline araçlarda nereden kapanıyor hocam ekrandaki araç ayarlarına baktım ama bulamadım

10 dakika önce gündüz farlarını anahtar 0 konumundayken kapatmayı hallettim. Bu bir eski midir Artı mı bilemedim. Fakat gündüzleri de farların yanması beni biraz rahatsız ediyordu. 

Gündüz farı kapalı.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyi akşamlar park anahtarı 0 da iken gündüz parkları yanıyor ama parkları yakınca ön gündüz park yanmıyor nasıl halledebilirim ?

@tosbega Anahtar sıfır konumdayken gündüzlerin yanmasını + El frenini indirince yanmasını kodladınız mı  ?

Geri
Üst Alt