Golf 7 difüzör

İsim
Mehmet
Iyi akşamlar arkadaşlar abiler golf 7 için kafama yatan difüzör bir türlü bulamadım sorduğum kimsenin de elinde kalmamış her satıcıya da güvenilmiyor malum bu resimdeki difuzorden nerden bulabiliriz acaba

Screenshot_20190813-203627_Instagram.jpg

Hocam orjinali Maxton design difüzörü olarak geçiyor ama TR'deki yan sanayileri veya orjinali nerede satılır bilemiyorum. Çok fazla satılan bir difüzör çeşidi değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak ülkede bu furya da çok ilginç gerçi güzellik görecelidir ama harika bir difüzör olmuş bence ama bulmak çok zor ya da biz bilmiyoruz 😏

Iyi akşamlar arkadaşlar abiler golf 7 için kafama yatan difüzör bir türlü bulamadım sorduğum kimsenin de elinde kalmamış her satıcıya da güvenilmiyor malum bu resimdeki difuzorden nerden bulabiliriz acaba

Ekli dosyayı görüntüle 23409
Hocam araçta öncelikle komple r tampon ve r difüzör var haliyle. Sizin ilginizi çeken nokta da r veya gti difüzör altına takılabilen Türkiyede 250 300 tl lere satılan o yan yana 3 tane olan parça takılıyor. Yani bu görüntü için r difüzör+bahsettiğim difüzör altı ek parça gerekiyor. 

@mehmetcimcik hocam ilk fotoğrafdaki difüzör r tampon difüzörü fakat flaplar eklenmiş istanbulda istanbul garage satıyor isterseniz bir bakabilirsiniz.

Alttaki difüzörde R dan uydurma düşük maaliyetli bir difüzör olmuş, fena da durmamış aslında :D  

Hocam araçta öncelikle komple r tampon ve r difüzör var haliyle. Sizin ilginizi çeken nokta da r veya gti difüzör altına takılabilen Türkiyede 250 300 tl lere satılan o yan yana 3 tane olan parça takılıyor. Yani bu görüntü için r difüzör+bahsettiğim difüzör altı ek parça gerekiyor. 
Aynen üstad istediklerimi benden daha iyi dile getirmişsin difüzör ortasındaki 3 parca flap dikkat çekiyor aslında çok iyi durmuş 🙂

@mehmetcimcik hocam ilk fotoğrafdaki difüzör r tampon difüzörü fakat flaplar eklenmiş istanbulda istanbul garage satıyor isterseniz bir bakabilirsiniz.

Alttaki difüzörde R dan uydurma düşük maaliyetli bir difüzör olmuş, fena da durmamış aslında :D  
Aynen hocam ilk resimdeki flaplar sayesinde daha hard olmus 😁istanbul garage ile bir görüşeyim o zaman başka bir yerde buldum ama maliyet çok fazla geldi bana açıkçası.

Alttaki diğer difüzör de güzel alternatif olarak güzel olmuş o da aslında

Moderatör tarafında düzenlendi:
Komple tampon mu difüzör mü 🤔 bi resim daha  buldum birbirine bayağı benziyor sanirim yeni bulduğum R difüzör diye geçiyor resim ekliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 23423

Ekli dosyayı görüntüle 23422

Ekli dosyayı görüntüle 23420

Ekli dosyayı görüntüle 23421
Hocam bende arkaya r tampon almayı düşünüyordum fakat boyasıydı montajıydı derken 2500 tlyi bulacak. Fotoğraftaki r difüzör özel yapım piyasaya yeni çıktı normal tamponlara uyumlu paşaoğlu 650 tl fiyat çekti istanbulda aynı difüzörü 350 tlye buldum isim vermeyim reklam olmasın. Diyeceğim şu ki öne r tampon şart ama arkaya sadece r difüzör alsak yeterli olur diye düşünüyorum  :)

Hocam bende arkaya r tampon almayı düşünüyordum fakat boyasıydı montajıydı derken 2500 tlyi bulacak. Fotoğraftaki r difüzör özel yapım piyasaya yeni çıktı normal tamponlara uyumlu paşaoğlu 650 tl fiyat çekti istanbulda aynı difüzörü 350 tlye buldum isim vermeyim reklam olmasın. Diyeceğim şu ki öne r tampon şart ama arkaya sadece r difüzör alsak yeterli olur diye düşünüyorum  :)
Paşaoğlu hangisi ustam sadece difüzör mü 650 dedi egzoz uçları hariç.  Bir de rica etsem özelden istanbulda ki firmanın ismini verir misiniz. Yoksa sadece bi difüzör için dünya para verecez 😁

Geri
Üst Alt