Akü Tamamen Bitmiş Kapılar Kilitli

Yucelbro

Üye
İsim
Zehir
herkese iyi akşamlar 

bir sorunumuz var aracımız golf 7 1.4 tsi

şehir dışında olduğumdan memlekete bırakmıştım aracımı ve babam bu süre zarfında haftada bir çalıştırmış aracın aküsü bitmesin diye

ancak aracımızın aküsü bitmiş en son 20 güne yakın çalıştırmayınca ve kapılar kilitli arabanın ayrıca anahtar kapıları açmıyor kontak sokcak yer yok dolayısı ile kaputu da açamıyoruz 

başına gelen var mı

ne yapmamız lazım 

servisle görüşmeden önce sizlere sormak istedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sürücü kapısında kapı kolunu çekin ve sağında kalan kapağı anahtarın ucu ile kastırarak çıkartın. Daha sonra manuel yani anahtarın ucu ile açıp kapatabilirsiniz diye biliyorum. 

Upvote 0
On kapi kolunun sag tarafinda kapak var. Alttan anahtarin sapi ile yukari cekip acin anahtari sokup acin kapiyi

images (5).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Öncelikle gecmis olsun Arkadaşlarında bahsettiği gibi Anahtar yeri var sadece kamufile halde olduğundan farkedilmemis. Aracınıza Takviye yaptırtin düzelecektir. Ayrıca Takviye yapılırken Kutup basininn + tek olduğunu diğerinin - şasede sabit bulunduğunu hatırlatmak isterim. Ekte resimde işaretli olan kısım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1582f17badb2f096475ff023d5ea16de.jpg

Upvote 0
@Ender hocam çok sağolun cahilliğimizden hiç başımıza da gelmediği için araştırmamıştık da kontak yeri var mı diye kapıda 🙂

aküyü söktürüp şarja bıraktıracağım hafta içi tam şarj olsun

sonrasına Allah kerim

akü bitikse üzerindeki yazılardan internette araştırım aynı aküden alırım 

bitik değilse devam

Upvote 0

Geri
Üst Alt