En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

@hasantastan Maalesef bu linkte iptal. yakalamak zor olacak bu linkleri yayına çıkan hemen kaldırılıyor.

bu ilanlar bir iki gün içinde kayboluyor ve sonrasında eski versiyonu(bir iki alt modeli) bile aramalarda çıkmıyor. bunun sebebi nedir acaba. bilen varmı

bu ilanlar bir iki gün içinde kayboluyor ve sonrasında eski versiyonu(bir iki alt modeli) bile aramalarda çıkmıyor. bunun sebebi nedir acaba. bilen varmı
Hocam bildiğim kadarıyla Ross-Tech telif hakları nedeniyle, satıcı 1,2 satış yaptıktan sonra ilanı kapatıyor. Hatta belki 1 satış yaptıktan sonra kapatıyor. Büyük ihtimalle bu kablo ile ilgili ciddi yaptırımları var Ross-Tech in o yüzden satıcılar temkinli davranıyorlar. 

evet sürekli ilanlar kapanıp yenileniyor bence de teliften dolayı.

Merhaba arkadaşlar kablo almak istiyorum tüm kodları açacak iyi bir şey en güncel hatta güncelleme de alabilirse iyi olur ama tüm linklere baktım hepsi uçmuş var mı sağlam link alabileceğim alıp test eden yeni. teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar kablo almak istiyorum tüm kodları açacak iyi bir şey en güncel hatta güncelleme de alabilirse iyi olur ama tüm linklere baktım hepsi uçmuş var mı sağlam link alabileceğim alıp test eden yeni. teşekkürler.
@zulalyolzulal hocamdan alabılrısınız. Kendisinden bir kaç defa malzeme aldım sıkıntısız geldi.

Gerçekten içi HEX-V2 olan bir kablo var mı? Çoğunun üzerinde HEX-V2 yazmasına rağmen elektroniği eski tip oluyor. Mesela HEX-V2 olmadan "4B-Multifunc. Module" kodlanamıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam arkadaşlar, 

18.2.0 Vag com kablomu zannedersem güncelle linkine basıp ross-tech sitesine bağlandım ama vag com kablosu bağlı değildi, şimdi bilgisayarımı aracıma bağladığım zaman resimde de gördüğünüz gibi İnterface: Not Found! hatası veriyor, programı silip yükledim yine aynı hatayı veriyor, acaba vag com kablom yanmış olabilir mi? 

IMG_20200314_142146.jpg

IMG_20200314_141819.jpg

İstanbul anadolu yakasında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba? 

03-abs modülünde long coding kısmında byte4’te 24 olan değeri 34 olarak değiştirmemiz gerekli...böylece aracıma 312mm diski tanıtmış olucaz :)

Oooww süper olur yakınız kurtköydeyim bende, teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt