Tüvtürk Araç Muayenesi Ağır Kusur Tablosu 2021

Arkadaşlar genel bilgi olsun. Bu gün TÜVTÜRK istasyonuna gittim ve farklı zamanlarda 3 kontrolcüyle konuştum Xenon olayını. Üçü de aynı cevabı verdi. Tesisat orijinal ve far yükseklik ayarı otomatik oluyorsa bize yeter dediler. Kontrolcüler tampondaki su fıskiyesi sorun değil, tamponda yoksa bakmayız dediler. Güzel haber....
Çok teşekkürler hocam bilgi için. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

Teşekkürler hocam çok faydalı 

@yavuzbattal gördüğün şekilde geçtim ballah :)  şans mı desem ordaki elemandan mı desem snlamadım hahha

yakın zamanda muayeneye girdim. silecek suyu kontrolünden sonra  farları açıp far yıkamaları kontrol ettiler. otomatik yükseklik ayarı olduktan sonra far yıkama hafif kusur sayılabilir. 

far yüksekilk ayarı varsa tama zaten su jeti hafif kusur olarak geçiyor xenonlarda ,fakat far yükseklik olayını arka aksa sonradan nasıl takarlar bilemiyorum .

Replika çift u led farlarda xenon ampul kullananlar için tavsiyem; ince balastlar alıp farın altına bağlayın. Muayene elemanı led ampul zannedip bakmayacak bile :)  necati ustamla böyle bir çözüm bulmuştuk. 

Replika çift u led farlarda xenon ampul kullananlar için tavsiyem; ince balastlar alıp farın altına bağlayın. Muayene elemanı led ampul zannedip bakmayacak bile [emoji4] necati ustamla böyle bir çözüm bulmuştuk. 
Denesem mi sansimi bilemedim

Tekrar randevu al git gel

Guzel fikir ama

Geri
Üst Alt