GOLF 7.5 NİKELAJLI DİFÜZÖRÜ GOLF7 YE TAKMAK

İsim
Erhan5525
Merhaba arkadaşlar.Yeni üyeyim konu ve yazılarda hatam olursa şimdiden kusura bakmayın.golf 7.5 nikelajlı difüzörü golf 7 aracıma taktırmayı düşünüyorum hiç yaptıran varmı? Birde solda çift başlı egzoz var çıkarmak nikelajlı difüzörü taktırmak için değer mi? Şimdiden teşekkürler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hocam taktıranlar var elbette, şu şekilde görünüm elde ediliyor. Orjinal gibi değil ve bence güzel gözükmüyor.

393178586_tn30_0.jpg

☺️ çok teşekkür ederim hakkaten iyi gözükmüyor.başka birşey sorayım golf7 de gizli özellikleri açtırmak için elektrikçiye gitsem yeterli mi yapılan işlemde sıkıntı arıza olur mu? Bunla alakalı daha önceden sayfa varsa takip edebilirim burdan paylaşabiliyorsanız

[emoji3526] çok teşekkür ederim hakkaten iyi gözükmüyor.başka birşey sorayım golf7 de gizli özellikleri açtırmak için elektrikçiye gitsem yeterli mi yapılan işlemde sıkıntı arıza olur mu? Bunla alakalı daha önceden sayfa varsa takip edebilirim burdan paylaşabiliyorsanız
Forumda Konusu var değerli Hocam. Biraz araştırmanız yeterli olacaktır. Vagcom Kodlama kısmında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar.Yeni üyeyim konu ve yazılarda hatam olursa şimdiden kusura bakmayın.golf 7.5 nikelajlı difüzörü golf 7 aracıma taktırmayı düşünüyorum hiç yaptıran varmı? Birde solda çift başlı egzoz var çıkarmak nikelajlı difüzörü taktırmak için değer mi? Şimdiden teşekkürler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Taktırmayın hocam cok cirkin gözükür 

Aracınızda bizim önerimiz değilde sizin gözünüze hitap edecek aksesuarları secmelisiniz. Gizli özellikleri geçen hafta Ankara'da önceki Jetta aracimda actirdugim vagcomcumuz var ona actirdim. Acilan özellikler kullanıcıya fayda sağlar sıkıntı çıkarmaz. Güle güle kullanın aracınızı.

Teşekkür ederim siz de .Allah kazadan beladan korusun.Ankara da nerde açtırabilirim? Uzun sürüyor mu? Ücret hakkında da bilgi verebilirmisiniz?

Şaşmaz da Ali delen usta var vagcom difüzör Lip spoiler katlanır ayna yağmur far sensörü sadece vw araçlarla ilgilenir ben 50 TL'ye gizli özellikleri actirdim birde silikon anahtar kılıfı aldım 10 TL. Kazikcı değil iyi bir esnaftir işinin ehli makina mühendisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak  Ahmet Hocam, ilgili resimdeki difüzör piyasada satılan plastik yan sanayi ürün mü yoksa orjinal difüzörün görüntüsü mü ?

Şaşmaz da Ali delen usta var vagcom difüzör Lip spoiler katlanır ayna yağmur far sensörü sadece vw araçlarla ilgilenir ben 50 TL'ye gizli özellikleri actirdim birde silikon anahtar kılıfı aldım 10 TL. Kazikcı değil iyi bir esnaftir işinin ehli makina mühendisi.

Geri
Üst Alt