R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

Retrofit işlemleri kaldığı yerden devam ediyor. 

Çıkma passat highline koltuğu sayesinde ön iki koltuk elektrikli hale geldi. Sürücü tarafı masajlı ve hafızalı. İşlemler Apo usta da yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 21466

Ekli dosyayı görüntüle 21467Ekli dosyayı görüntüle 21469

Çevre görüş için ön kamera da takıldı. Şu An ön ve arka aktif. Ön kamera acc radarının hemen altında duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 21468
Hocam bende ön kamerayı takmayı düşünüyorum . Kamera aktifken görüntü paylaşabilir misiniz ? Birde giderken aktif edebiliyor muyuz ?

Hocam bende ön kamerayı takmayı düşünüyorum . Kamera aktifken görüntü paylaşabilir misiniz ? Birde giderken aktif edebiliyor muyuz ?
Hocam bendeki çevre görüş kamerası. Orjinal sistem oldu. Henüz kalibrasyon tam olmadı. Sizin amaç ne olacak takınca? Ona göre tavsiye vereyim.

Hocam bendeki çevre görüş kamerası. Orjinal sistem oldu. Henüz kalibrasyon tam olmadı. Sizin amaç ne olacak takınca? Ona göre tavsiye vereyim.
AliExpress te ön kameraya sıklıkla denk geliyorum. Fiyatıda pahalı değil takasım var . Merak ettiğim şu aldım taktım ön ve arka olarak kullanabiliyor muyum yoksa diğer kameralarıda takmam gerekiyor mu ?

AliExpress te ön kameraya sıklıkla denk geliyorum. Fiyatıda pahalı değil takasım var . Merak ettiğim şu aldım taktım ön ve arka olarak kullanabiliyor muyum yoksa diğer kameralarıda takmam gerekiyor mu ?
Sadece ön kamera ile olmaz. Kameraların takıldığı modül de gerekli. Ayrıca arka kamerayı da değişmeniz gerekir. Maliyeti 4-5 bini bulur yani. 

Geri
Üst Alt