Golf 7 Hayalet göstergeye geçmeye değermi !

MertRR

Üye
İsim
Mert
Merhaba sevgili dostlar;

Aracim 2016 allstar dsg ve bir süredir kafami kurcalayan bir soru var.

Görsel olarak hoşuma gittiğini söyleyebildiğim hayalet göstergeyi orginal olarak 2900 tl ye buldum.

Fakat golf 7.5 higline kullanan tecrübe etmis arkadaşlar bu konuda bilgilerine ihtiyacim var,

Bu ürüne geçmek ne kadar farklilik katacaktir.

Hepimize keyifli forumlar..

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hocam yanına bir de discovery pro alırsanız tadından yenmez ama bence tek başına pek bir esprisi yok :D  Görünüş farklı ilk gören bi ooov  diyor o yani saygılar iyi akşamlar...

Merhaba sevgili dostlar;

Aracim 2016 allstar dsg ve bir süredir kafami kurcalayan bir soru var.

Görsel olarak hoşuma gittiğini söyleyebildiğim hayalet göstergeyi orginal olarak 2900 tl ye buldum.

Fakat golf 7.5 higline kullanan tecrübe etmis arkadaşlar bu konuda bilgilerine ihtiyacim var,

Bu ürüne geçmek ne kadar farklilik katacaktir.

Hepimize keyifli forumlar..

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Fiyat oldukça makul görünüyor, ikinci el mi sıfır mı buldunuz? Link verebilir misiniz?

Ben analog göstergeyi daha çok beğeniyorum. Daha şık görünüyor. 

discovery pro da  olursa sanırım hayalet ekran ortasında navi açılabiliyor diye biliyorum

7,5  var. hayalet ekran orda duruyo işte. ortasında navi açılmayan bi hayalet ekran  ne kadar fayda sağlar ne getirir?

Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Evet hoş bir görüntüsü var, insanların dikkatini çekiyor vs... Şahsi görüşüm çok da gerekli bir şey değil =) İmkanınız vardır arabayı yükseltiyorsunuzdur, highline alır kullanırsınız o ayrı ama sadece ekran değişikliği benim görüşüm kesinlikle gereksiz. Üstelik aracınızda yapılacak işlemler vs de korkutucu geldi biraz.

orjinal üzerinde alınma şansı olsa evet alınır

sonradan takmak aracın bağırsaklarını söküp tekrar toplamak demek

mutlaka usta biri yapacaktır. ama şüphe hep var bir sıkıntı çıkarmı diye.

kullanıma gelirsek arabaya bindiğimde kontağı açmadan animasyonu seyretmeyi seviyorum. yolda herşey gözümün önünde olsun seviyorum. renkli renkli göstergeler ve uyarıları seviyorum. kısacası ben zevkle kullanıyorum. discopro olsaydı evet iyi olurdu. ama bana göre elzem bir şey değil navigasyon. binde bir kullandığım birşey. sırf göstergenin ortasında navigasyon olsun diye opsiyon eklemezdim mesela. onun yerine appconnect daha kullanışlı ve ucuz olur. tek fark göstergede navigasyon olmaz. 

sonuç: ben zevkle kullanıyorum  :'(

herşeye değecek parasını sonuna kadar helal ettirecek bir highline opsiyonu örneğimi lazım?

midled far !

Bence mekanik olan gösterge daha güzel, inanın higline de tercih hakkım olsa 3-5 bin indirim alip mekanik göstergeli olanini alırdım, navigasyon zaten gereksiz kendidi 200-300 TL olan birşeye 10.000 TL verip araca eklettirmem.

O bulduğunuz gösterge optik çıkışı olmayan 7.5 uzerinde olan gösterge , navigasyon aktarımı yapamazsınız bilginiz olsun

Geri
Üst Alt