Satılık 1.0 comfortline Golf 7.5

Aslanvelat

Yeni Üye
İsim
Fuat Velat
Severek aldığım ve içerisine her bindiğimde kokusunu buram buram içime çekip iliklerime kadar mutluluk hissettiğim Golf ‘ümden ayrılık vakti geldi çattı [emoji20]

Üzülerekte olsa ayrılığın tadına varacağımız bu süreçte aracımın forumdan bir arkadaşımıza gitmesini çok isterim.

Malum site linkini ekliyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

SAHİBİNDEN TUNGSTEN GRİ GOLF 7.5

İlan No: 588843788

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-tungsten-gri-golf-7.5-588843788/detay

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı satışlar hocam. Alana da satana da şimdiden hayırlı olsun.

Hayırlı satışlar hocam fiyat makul gibi gözüküyor. İnşallah en kısa sürede satarsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu fiyata kısa sürede satilmazsa sasiririm. İyi satışlar 

Bundan üç dört ay önce midline plus araca bu parayı isteyen arkadaş buralardamı acaba üye adını falan hatırlamıyorum şakşakçısıda vardı muhtemelen aynı araçtan kendindede vardı aracın fiyatını yüksek tutmakla olmuyormuş demekki comfortline araca aradan o kadar zaman geçtikten sonra aynı rakam isteniyor. Hayırlı satışlar kısa sürede satılacaktır çok durmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu fiyata kısa sürede satilmazsa sasiririm. İyi satışlar 
hocam 10 numara yorum !  piyasayı bilen takip eden birinin yorumu bu olmalı zaten. 

Bazen uçuk fiyatlara rastlıyoruz forumlarda. oto  SİMSAR/BROKER (fiyat kırıcı)  olmadığımızdan  hayırlı satışlar deyip geçiyoruz nezaketen. 

Bu aracın ederi budur ! 

nokta.

Satan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. 1 haftaya satılır diycem ama ! 

Satış Noktası Diyarbakır! piyasanın bir ankara istanbul gibi döndüğü yer değil. 

Ayrıca ...

Hayırlı satışlar dilerim, inşallah gönlünüzdeki rakama ve dosta gider...

Hayırlı satışlar diliyorum. Rabbim Gönlünüze Göre versin 

Aynı segment ve sınıfta uçuk fiyatlar var sarı sitede ben bakınca şaşıyorum hakikaten satmak için mi yoksa fiyatını öğrenmek için mi ilana atıyor millet aracını anlamış değilim[emoji57]
Bu fiyatada satılmazsa artık binecem araç şahin durumuna gelene kadar

1.6 astra editon , megane ve benzinli focus kadar yoksa bu araç benimde onu satmaya ihtiyacım yok !

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@Savatage Diyarbakır gibi kentlerde Ankara İstanbul gibi satış olmuyor ama alıcısını bulunca daha yüksek fiyata satabiliyorsunuz. Çünkü şehirde tek bayi olunca sıfır fiyatı yüksek oluyor, rekabet eksikliğinden dolayı. Bu da ikinci el piyasasını etkiliyor hocam. 

Geri
Üst Alt