ÖMER'DEN 460 BEYGİRLİK BMW M4 CS İNCELEMESİ.

Hocam size de oluyor mu bilmiyorum ama mesela eş dost bi ver bakayım şu arabana diyip şöför koltuğuna oturunca sanki arabaya ihanet etmiş gibi oluyorum ne bilim bi tuhaf değişik psikolojiye bürünüyorum [emoji4] hee vale mi kalsın hocam ben gerekirse az öteye kendim park ederim [emoji4] 
Llumar yakışmıştır umarım @Nfk kardeşim [emoji4]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@Jesi hocam çok sağolun vesile oldunuz. Suan yapılıyor bakalım bitince size foto atıcam :)  

Hocam o değil de az önce Küçükyalı E-5’de NFK plaka bi Golf gördüm. Nedense nick’ten heralde siz sandım. Sonra dedim Nevzat hocamın plaka değil nick nfk. 8D
Hocam o plaka bana lazım aslında ama neyse :)  mk8 e artık ;)  

@Jesi hocam çok sağolun vesile oldunuz. Suan yapılıyor bakalım bitince size foto atıcam :)  

Hocam o plaka bana lazım aslında ama neyse :)  mk8 e artık ;)  
Hocam Golf'ten sonra yine Golf olmaz. Sizin Tiguan R-Line hayırlı olsun. Operasyon başarılı olur sizin de Tiguan almanızı sağlarsam, Ferit Bey söz verdi bana da bir tane daha Tiguan verecekler hediye. 8D 8D

NFK Plaka almakta bir şey yok hocam. Plaka işi bizim işimiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Nfk
Hocam Golf'ten sonra yine Golf olmaz. Sizin Tiguan R-Line hayırlı olsun. Operasyon başarılı olur sizin de Tiguan almanızı sağlarsam, Ferit Bey söz verdi bana da bir tane daha Tiguan verecekler hediye. 8D 8D

NFK Plaka almakta bir şey yok hocam. Plaka işi bizim işimiz.
Ömer bana 34ACS alabilirmisin :D

Llumar yakışmıştır umarım @Nfk kardeşim
emoji4.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Jesi hocam benim işlem tamam şevket usta seni de bekliyor ;)

Ekli dosyayı görüntüle 14956

Dby nin instagramın da görmüştüm aracı satılmış araç maşallah.Klasikler arasına girecek bir model

Dby nin instagramın da görmüştüm aracı satılmış araç maşallah.Klasikler arasına girecek bir model
Ben de görüyorum sürekli hocam. Şu Driven34 almış galiba. Gerçekten muhteşem araç.

Geri
Üst Alt