80 bin TL bütçe ile golf

BRTRKCLL

Üye
İsim
Berat
Selamın aleyküm abilerim 

Abilerim 80 bin tl gibi bi bütçe miz  var hemen hemen yani işte şuan topluyoruz  paramızı bide araç satılacak bu miktarlae çıkacak. 1.0 tsi Comfortline 8-10 bin km de araç almak mantıklımı? 

manuel bakıyorsanız 2015 1.4 highline, otomatik ise 1.6 tdi comfortline dsg de bakabilirsiniz.

1.0 manuel comfortline alabilirsiniz hocam. Bir tık daha zorlarsanız 0 km de çıkarabilirsiniz. 84 e kadar düşürdüm ben. Alalı 1 hafta oldu ve gerçekten harika bir araç. Kesinlikle tavsiye ederim. ?

Selamın aleyküm abilerim 

Abilerim 80 bin tl gibi bi bütçe miz  var hemen hemen yani işte şuan topluyoruz  paramızı bide araç satılacak bu miktarlae çıkacak. 1.0 tsi Comfortline 8-10 bin km de araç almak mantıklımı? 
Ugum 0 km araç icin Bugün bakıp size dönüş yaparım değerli Hocam 

Açıkçası sıfıra yakın olmasından dolayı 1.0 tsi mantıklı geliyor ancak 1.0 tsi ne kadar ömürlü olur onda şüpheleniyorum yazılım falan iyi olurmu yakıt ne durumda  vs düşündürüyor ancak bazı eksikler var onları halletmek lazımki ben zaten arabayla uğraşmayı seviyorum far ve yağmur sensörü sonradan yapılabiliyor galiba bide cruise control jant eğer uyumlu olursa highline vs far gibi doldurulabilir ve sıfır gibi bi aracımız olur en güzelide bu ? yada düşük km dolu bi dizel leon bulunabilir ama manuel istediğimden biraz zor gibi

aynen güzel fiyat bakalım zaman gelsinde abi :) ah birde cam tavanlı düşürebilsek çok çok iyi olurdu :)

Abilerim katlanır ayna sonradan yapılabilirmi ? 

Abilerim yine zam gelmiş şuan 96600 gösteriyor liste fiyatı. Bakalım yılbaşına  kadar ne olacak.  1.0 pişman edermi fikrim yok ama güzel bi motor öyle gözüküyor.

Abilerim yine zam gelmiş şuan 96600 gösteriyor liste fiyatı. Bakalım yılbaşına  kadar ne olacak.  1.0 pişman edermi fikrim yok ama güzel bi motor öyle gözüküyor.
Değerli Hocam

siz bir şeyler yapıp bu aracı kaçırmayın..

Motor daha önce skoda, Seat, Vw ve Audi de denendi gayet tatminkâr ve tutumlu bir makine

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam gayet memnunum araçtan. Kullanıyorum. Rampa düz yol hiçbir sıkıntı yok. Uçak gibi gidiyor. Yakıt da gayet iyi. %7 zubizu indirimi var zaten. Biraz daha zorlayın %8.5 a kadar zararına satıyorlar havuzdaki araçları bitirmek için. 

Geri
Üst Alt