18 DURBAN JANT ve SPOR SÜSPANSİYON

iltan

Üye
İsim
iltan
Merhabalar abiler arkadaşlar, aracım 2014 1.2 tsi dır. Aracımda şuan 18 jant var ama mat siyah arabam beyaz olduğu için kötü göründüğünü düşünüyorum. Şimdi 18 durban almayı düşünüyorum. Bir yerle görüştüm replika ürünler vardı genellikle. Bende replika almayı düşünüyorum bana lastikle beraber 2800 TL fiyat verdi. Jant türk malı değildi bir adet türk malı durban gösterdi bana önerdiği yurt dışı malı daha kaliteli duruyordu ama pazarlıkla 2500 TL ye kadar düşüreceğim. Bunları aldıktan sonra spor süspansiyon düşünüyorum bana önereceğiniz bi süspansiyon var mıdır o konu hakkında pek bilgim yok. Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar abiler arkadaşlar, aracım 2014 1.2 tsi dır. Aracımda şuan 18 jant var ama mat siyah arabam beyaz olduğu için kötü göründüğünü düşünüyorum. Şimdi 18 durban almayı düşünüyorum. Bir yerle görüştüm replika ürünler vardı genellikle. Bende replika almayı düşünüyorum bana lastikle beraber 2800 TL fiyat verdi. Jant türk malı değildi bir adet türk malı durban gösterdi bana önerdiği yurt dışı malı daha kaliteli duruyordu ama pazarlıkla 2500 TL ye kadar düşüreceğim. Bunları aldıktan sonra spor süspansiyon düşünüyorum bana önereceğiniz bi süspansiyon var mıdır o konu hakkında pek bilgim yok. Şimdiden teşekkürler
Değerli Hocam

Biliyorum pahalı ama ben orijinalciyim. 

Size Vw Golf ün Orijinal spor süspansiyonunu öneririm.

Jant da aynı şekilde orijinal  Durban veya Serron jantlar olabilir. Serron veya Durban satanlar sert geldiği için orijinal süspansiyona geçmek isteyebiliyorlar. 

Orijinal spor süspansiyonun sadece yay değil amortisörleri de içerdiğini hatırlatmaliyım.

kararınız hayırlı olsun dilerim.

Replika yay için fiyatlar yüksek hocam. 18 durban ikinci elde 3000-3500 civarı bulursunuz. Boşuna güvenliğinizi riske atmayın.

orjinal olsun 300 500 fazla olsun derim.

Bende aynı şekilde orjinal almış ve spor yay takmıştım. kararınıza saygı duyarım fakat Araçlarımız tekerlekler üzerinde gittiğinden öenmli güvenlik ekipmanlarını orjınalden yana kullanmanızı tavsiye ederim.

Değerli Hocam
Jant da aynı şekilde orijinal  Durban veya Serron jantlar olabilir. Serron veya Durban satanlar sert geldiği için orijinal süspansiyona geçmek isteyebiliyorlar. 
Orijinal spor süspansiyonun sadece yay değil amortisörleri de içerdiğini hatırlatmaliyım.
Peki hocam serviste bu spor süspansiyon takımı ne kadar? Bende 16 dan 17 ye geçtim dediğiniz gibi amortisörlerde dahil değişmek istiyorum.

Peki hocam serviste bu spor süspansiyon takımı ne kadar? Bende 16 dan 17 ye geçtim dediğiniz gibi amortisörlerde dahil değişmek istiyorum.
Ön amortisör 345 x 2

Ön yaylar 405 x 2 almanya

Arka amortisör 305 x 2 almanya

Arka yaylar 330 x 2 almanya

Bunlar eski fiyatları ancak değismemiş de olabilir.

Değerli Hocam

@silvershadow hocam 18" jant için spor süspansiyon önermediniz ,kullandığım araçta 17" ve orjinal süspansiyonlar var,18" geçmek ister isem ne yapmam gerekecek benim yine beyin yandı  :blink: :D

Geri
Üst Alt