kapı kulbunu sürttüm

chomar

Üye
İsim
Cihan
Arkadaşlar merhaba,

Sabah kapalı otoparktaki yerimden çıkarken aracın sağ tarafını kolona sürttüm. ilk başta kapıyı da götürdüm diye çok endişelendim ancak şükür ki inip baktığımda sadece kapı kulbunu temas ettirip durmuşum. şimdi kapı kulbu eklediğim fotodaki gibi oldu. sizce ne yapmalıyım? bu ileride satarken bir problem teşkil eder mi? açıkçası niyetim nazarlık olarak bırakmak ama yine de bilenlere danışmak istedim.

teşekkürler.

IMG_2812.JPG

Plastik aksam hocam hiç bi sıkıntı olmaz satarken vs. Bir civata tutuyor onu söküp boyattırabilirsiniz. Ancak ufacık parçaya baya bi para isterler bence kalsın bu şekilde , ilerde tampona fln bişey olursa Allah korusun tabiki ozaman onuda boyattırırsınız..

Geçmiş olsun hocam. İnce bir rutuş iş görür hocam.

şahsen alırken ben buna hiçç takılmam plastik aksam pek önemsenmiyor gerçi ağır kazası olmadıktan sonra bence  boyalı araç da alınabilir ama malesef Türkiye de böylee işlemiyor.

Plastik aksam hocam hiç bi sıkıntı olmaz satarken vs. Bir civata tutuyor onu söküp boyattırabilirsiniz. Ancak ufacık parçaya baya bi para isterler bence kalsın bu şekilde , ilerde tampona fln bişey olursa Allah korusun tabiki ozaman onuda boyattırırsınız..

Geçmiş olsun hocam. İnce bir rutuş iş görür hocam.

şahsen alırken ben buna hiçç takılmam plastik aksam pek önemsenmiyor gerçi ağır kazası olmadıktan sonra bence  boyalı araç da alınabilir ama malesef Türkiye de böylee işlemiyor.
Eyvallah hocalarım öyle bırakacağım nazarlık olarak.

@chomar geçmiş olsun neyseki kapıyı içeri batırmamış baskıdan. alt tarafta gibi duruyor ufak rötuşla göze batmaz hale getirirsiniz bunu hocam 

Geri
Üst Alt