ÖN CAM ÇATLAĞI !!!!

fatihz

Yeni Üye
İsim
zafer
arkadaşlar merhaba,

malum bayram tatili dönüşü dün akşam ön cama taş geldi ve yaklaşık 20-25 cm çatlak oluştu, her geçen saniye ilerliyor....

kaskom GENERALİ bu sabah aradım anlaşmalı cam servislerine yönlendirdi (maslakta 212 oto cam varmış)

arayıp randevu aldım, orijinal taktıklarını ama camda VW logosu bulunmadığını, aynı fabrikada üretimin yapıldığını söyledi. OLİMPİA markasıymış.

benimde kafam karıştı açıkçası, servisi aradım ön cam 1300-1400 TL civarında siz ödemeyi yapıyorsunuz sonradan kaskodan alırsınız ama hepsini alamazsınız dediler,

arkadaşlar VW logosu olmaması bende şüphe uyandırdı sanıyorum yan sanayi takılacak.

ön cam hasarıyla ilgili başına buna benzer bir durum gelen var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cam değişiminde mutlaka orjinal cam kullanın.. serviste cam değişimi yaptirmanizi öneririm aracinizda yağmur sensörü varsa yan sanayi camda sorun yasamaniz muhtemel . Serviste cam değişirse en azından muhattap bulursunuz. 

@forjust1day doğru söylüyorsun aslında,

GENERALİ sigortayı aradım tekrardan, %15'i siz ödersiniz dedi, senede 1 cam hakkınız var dediler.

birde kasko bozulmaz değil mi? seneye başka kasko firmasıyla anlaşırsam nolur?

@forjust1day doğru söylüyorsun aslında,

GENERALİ sigortayı aradım tekrardan, %15'i siz ödersiniz dedi, senede 1 cam hakkınız var dediler.

birde kasko bozulmaz değil mi? seneye başka kasko firmasıyla anlaşırsam nolur?
Öncelikle geçmiş olsun hocam. KAskonuzdaki cam değişimi ile  klozları iyice okuyun. bu farklı sigorta şirketlerine göre değişiyor. 

Değişim Konusunda ise kesinlikle servisi tercih etmenizi öneririm.  Olimpia marka cama gelince her ne kadar kaliteli olsada asla vw amlemli orjinal camı tutmaz hocam. serviste yaptırın gerekli belgeleri sigorta şirkeninize yolladıktan sonra da hesabınıza paranız yatacaktır. Lakin bu süre kasko şirketine göre değişebilir 1 ay yada daha fazlada olabilir. selamlar tekrardan geçmiş olsun .

Geri
Üst Alt