Bakım ve Temizlik Ürünleri Listesi

Merhaba,

Bir süredir camları Autoglym Fast Glas ile temizliyorum. Ancak bu ürün fiyatı dolayısıyla artık gözüme batıyor.
Marketlerde satılan klasik cam temizleyici ev ürünlerinden yaşasam sıkıntı yaşar mıyım?

Merhaba,

Bir süredir camları Autoglym Fast Glas ile temizliyorum. Ancak bu ürün fiyatı dolayısıyla artık gözüme batıyor.
Marketlerde satılan klasik cam temizleyici ev ürünlerinden yaşasam sıkıntı yaşar mıyım?
camların içeriden temizliği için gözlük silme mendillerini kullanıyorum. dıştan temizliği için de şampuan iyiyse başka bir ürüne gerek yok.

O zaman hem hızlı cila hem kireç mücadelesi için Koch-Chemie FSE kullanabilirsiniz.

Merhaba

Detay fırçası önerebilicek var mı ?
Merhaba , nerede kullanacaksınız?

İç mekan göstergelerin tozu için allık fırçası alabilirsiniz. Watsons, Gratis.

Torpido, direksiyon için work stuff standart olanlardan tercih edebilirsiniz.

Amblem, cam fitilleri ve jantlar için valet pro standart kullanabilirsiniz

detay ürünlerinin fiyatları gerçekten uçtu artık daha uygun ürünler bakmaya başladım. şampuan için bölünmüş ürün alıcam sanırım..

Ankara bahcelievler
Fevzicakmak caddesi
Waterland
İç-dış yıkama 100 lira olmuş
Yürürken gördüm

Askerde 2 ay yıkanamamıstım

100 lirayı vermem arabayı gerekirse 6 ay yıkatmam.

Merhaba, ilk entryde püf noktalar kısmında, ‘aracın üstüneki su kurumadan kurulayalım’ cümlesi geçiyor. Suyun kendi kendine kurumasının boyaya zararı var mıdır?

Ayrıca bir sorum daha olacak. Bazen araba kirliyken ve acelem varsa sadece tazyikli su tutup, gyeon kurulama havlusu ile kuruluyorum. Fakat şampuanlamadığım için hala arabada ince kir tabakası varken kuruladığımda boyayı çizme riski oluşur mu?
Acele varken sadece su tutup kurulamamak en sağlıklısı mı?

Merhaba, ilk entryde püf noktalar kısmında, ‘aracın üstüneki su kurumadan kurulayalım’ cümlesi geçiyor. Suyun kendi kendine kurumasının boyaya zararı var mıdır?

Ayrıca bir sorum daha olacak. Bazen araba kirliyken ve acelem varsa sadece tazyikli su tutup, gyeon kurulama havlusu ile kuruluyorum. Fakat şampuanlamadığım için hala arabada ince kir tabakası varken kuruladığımda boyayı çizme riski oluşur mu?
Acele varken sadece su tutup kurulamamak en sağlıklısı mı?

Su, kendi kendine kuruduğunda kireç tabakası bırakır, aracı yıkamış olmanızın hiç bir anlamı kalmaz. Başka bir zararı yoktur.

Yıkadıktan sonra, su kurumadan kurulama yapılmayacaksa, araca su tutmanın hiç bir anlamı yoktur. Üzerinde kuruyan su aracı daha kirli ( kireç lekeli ) gösterir.

Şampuanlamadan , sadece tazyikli su vurup , kir tabakasından arındırılmamış araca kurulama yapılmaz. Kir tabakası varken kurulamaya çalışmak aracın boyasına zımpara sürmek gibi bir şey olur.

.

2010 yılında opel corsa aracıma atas ürünleri kullanıyordum ve memnundum ondan sonra daha kaliteli detay malzemeleri aldım ama fiyatlar malum..motor temızleme ve jant için atas ürünülerini düşünüyorum..kötü deneyim sahibi olan varmıdır..bir koch valet pro auto gylm yada 3d benzeri performans beklemiyorum ama daha kötüyse kullanmayacagım

Geri
Üst Alt