Kaç yıldır otomobil kullanıyorsunuz? Daha önceki araçlarınız hangileriydi?

2003 yılında ehliyetimi aldım ve;

2005 yılında eski kasa doğan ile başlayan araç alma işlemi sonrasında tipo 2000 model golf 4 trendline / 2001 Model golf comfortline / 2004 Audi A3 8P / Megane 2 hb / 2001 golf comfortline / 2000 model focus 1 / peugeot 207 hdi / 2011 model astra j 1.3 cdti / 2013 model golf 7 higline ve halen 2015 model golf 7 higline ile devam etmekteyim, başımı döndüren tek araç A3 8P iken en çok keyif veren aracım Astra j idi.

1999 yılında babamın üstüne titrediği torosla illegal sürüş denemelerinden sonra 2004 fsi golf ile tanıştım sonrası hep golf, şu an 2015 tdi highline aracım var, tek memnun olmadığım şey 2004 golfte arkalarda yer alan bağımsız süspansiyonlar 2015 golfümde torsiyon çubuğa dönmüş, gerçekten çok konforsuz bir şehir içi sürüşü var şehirlerarası bir farkını hissetmedim. vw e bu konuda bir çift lafım var yazıklar olsun 😀

güzel konu olmuş :)  Adnan hocam da sanırım şuan rekor  :'(  @Jesi

bir noktaya dikkat çekmek isterim oda şudur ; kaç yıl dan ziyade ne kadar km yaptık olsa orası da manidar olurdu. Örneğin pilotların kaç uçuş yaptığı değilde kaç saat uçtuğu gibi...

kendim kullandığım araçlar ile 21 yıldır araç kullansam da toplam katedilen yol olarak ise 500 bin km civarında ... uzun km lerce yol yapmış olmanın tecrübesi farklı model araçlarla  kullanma ile birleşince daha bir farklı olduğu kesin Araç kullanmanın.Yıllar Yılı elimden geldiğince bu durumu( değişik araçlar/ kullanılan km cinsinden yol alma)  not almaya çalıştım .Kazasız belasız nice Araç kullanmak dileğiyle herkese iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada bir sonraki aracımın bmw 4 serisi yahut arteon olması şahsımı heyecanlandırmakta oldum olası coupe araçları severim lakin iki kapılı araçların kullanım ve ikinciel problemleri yüzünden çekinsem de grancoupe tam benlikmiş bunu anladım lakin arteon biraz pahalı 4 serisi de mekanik el frenli ne yapayım bilemiyorum:)

Geri
Üst Alt