Golf 7 TDI DSG Uzun Dönem Kullanıcı Deneyimi

dgn

Katılımcı Üye

İsim
Doğan
Selamlar cümleten :)  Arkadaşlar arasında çektiğimiz golf 7 testimizi sizlerle paylasmak istedik. 20.000km boyunca yasadiklarimizi aracin durumunu amatör bir sekilde aktarmaya calistik. Umarim begenirsiniz. İlk defa boyle bir sey yapiyoruz. Oldukca amatoruz, prof olma gibi bir amacimizda yok. Maksat eglenmek ve golf almayi dusunlere golfu anlatmak. :)  Tesekkurler.

Selamlar cümleten [emoji4] Arkadaşlar arasında çektiğimiz golf 7 testimizi sizlerle paylasmak istedik. 20.000km boyunca yasadiklarimizi aracin durumunu amatör bir sekilde aktarmaya calistik. Umarim begenirsiniz. İlk defa boyle bir sey yapiyoruz. Oldukca amatoruz, prof olma gibi bir amacimizda yok. Maksat eglenmek ve golf almayi dusunlere golfu anlatmak. [emoji4] Tesekkurler.

Neden bimiyorum sonuna kadar izledim.
elinize sağlık.

Güzel olmuş tebrikler devamını dilerim.

Önceden otopark videolarini çok severdim. Samimi gelirdi. Mizah ve samimiyet bir arada diye izlerdim hepsini. Artık o ruhu kaybettiler. Hafif mizah katılırsa çok çabuk yükselir videolarınız

Neden bimiyorum sonuna kadar izledim. :) elinize sağlık.
Teşekkür ederiz izlediğiniz için.Video biraz uzun ama izleyenlere akıcı geliyorsa ne mutlu bize. :)

Elinize sağlık gayet başarılı bir inceleme olmuş
Teşekkürler :)

Güzel olmuş tebrikler devamını dilerim.
Teşekkürler :)

Önceden otopark videolarini çok severdim. Samimi gelirdi. Mizah ve samimiyet bir arada diye izlerdim hepsini. Artık o ruhu kaybettiler. Hafif mizah katılırsa çok çabuk yükselir videolarınız
Hocam inanın pek öyle bir amacımız yok.Hepimizi araba tutkusu birleştirdi, her dakika arabalarımızı düşünen insanlarız.Kendi arabalarımız ile kendi videomuzu çekelim dedik.Almayı düşünenlere yardımcı oluruz en azından.Kanalıda test kanalından çok, araba ve araba üzerine goy goy muhabbet olarak kullanmayı düşünüyoruz.:)

Normal muhabbet tarzında keyifli bir video olmuş bende sonuna kadar izledim :)

Bende bir TDI DSG kullanıcı olarak keyifle izledim hocam, elinize sağlık

Bu tarz girişimleri içeriği ne olursa olsun başarılı ve faydalı buluyorum.

Bence amatör uzun dönem kullanıcı test videoları profesyonel kısa süreli (otopark, carviser gibi) test videolarından daha faydalı ve izlemeye değer.Devamını astra ile bekleriz.

Bu tarz girişimleri içeriği ne olursa olsun başarılı ve faydalı buluyorum.

Bence amatör uzun dönem kullanıcı test videoları profesyonel kısa süreli (otopark, carviser gibi) test videolarından daha faydalı ve izlemeye değer.Devamını astra ile bekleriz.

Teşekkür ederim :)  Astra'nın linki aşağıya koydum.Keyifli izlemeler.

Hocam inanın pek öyle bir amacımız yok.Hepimizi araba tutkusu birleştirdi, her dakika arabalarımızı düşünen insanlarız.Kendi arabalarımız ile kendi videomuzu çekelim dedik.Almayı düşünenlere yardımcı oluruz en azından.Kanalıda test kanalından çok, araba ve araba üzerine goy goy muhabbet olarak kullanmayı düşünüyoruz.
Hocam ben daha bu foruma üye olmadan izlemiştim videonuzu şimdi bu linki görünce sizin olduğunuzu farkettim golf almamda etkili olan videolardan birisi bu [emoji2] teşekkürler

Elinize sağlık Doğan Hocam. Ben de kendi youtube kanalımda bikaç bişey çekmişliğim var Ama sizlerinki arkadaşlar la daha hoş olmuş. Bundan sonra video çekerken 2-3 Golftutkunu dostumuzun aracıma almam gerekecek :)  -

Geri
Üst Alt