İşte Benim Golf'üm

Havalar güzelleşti...
Binemesek bile, bari yıkayalım dedik 😀

IMG_20220510_182345.jpg
IMG_20220510_183218.jpg

İçini de ekleyeyim bari, piyano black kaplamalar temizlenince çok güzel görünüyor.

IMG20220510184223.jpg

Son düzenleme:

@Terms suanlık cok kalmıcak abi ancak iş yerimizin oralarda park yerleri hep aynı çamların altında

@Egehan Demekki istanbul sıcak değil o kadar.
Yani sakız damlatacak kadar.
Biz Adana da yarım saat bıraksak çam altına çam sakızı oluyor her taraf.

@Terms Abi bir kaç noktada çam sakızı olmuş zaten yazları baska yere cekmeye özen göstermeye çalışıyorum

Golf 8'e alışamadım hala , Golf 7 ve 7,5 çok daha güzel duruyor 8'den. Sanki 8 eski kasa da 7,5 yeni kasa gibi durmuş.
Geçen gün arkadaşın Golf 8 Rline'ını inceledim ve kullandım, malzeme kalitesi filan 7 ye göre ciddi oranda düşmüş.
Tercih meselesi hocam, bende golf 8i ilk kullananlardanım, sizin gibi düşünüp forumda paylaşmıştım fakat yine kapı, renk zevk meselesine çıkıyor. Kimisi beğeniyor kimisi illaki bir kusur buluyor.

Golf 8 isterse R32 ile çıksın, sırf o malzeme kalitesi ve farları yüzünden almam şahsen

Son düzenleme:
Tercih meselesi hocam, bende golf 8i ilk kullananlardanım, sizin gibi düşünüp forumda paylaşmıştım fakat yine kapı, renk zevk meselesine çıkıyor. Kimisi beğeniyor kimisi illaki bir kusur buluyor.

Golf 8 isterse R32 ile çıksın, sırf o malzeme kalitesi ve farları yüzünden almam şahsen
Ben de sırf dış görünüşünden dolayı Golf'ü incelemeden yeni A3 aldım.

RFxYKn.jpg

RFxNDo.jpg

Uno gitti yerine ekonomi bakanı 1.3 cdti geldi. Golf'ün yaptığı km şimdiden baya azaldı :)

Geri
Üst Alt