Adaptif Şasi kontrolü "DCC" ve Sürüş profili seçme (PDD)

Hocam pahallı olma konusunda yanlışınız olabilir mi. Golf R için 4 amortisör sormuştum şu An net aklımda olmamakla birlikte pahallı değildi. 

Sanırım amartisörden değil de; Amartisörlerin yükseklik seviyesini ayarlayan Parçadan bahsetmek istedi Ali Hocam.

Amartisörler çok pahalı değiller diye hatırlıyorum bende :)  
Kemal hocam söylemiş DCC 'li ön 2 adet amortisör fiyat: 3800 (işçilik hariç)

@forzaGilles , dcc uyumluluğu bulunan “racingline” marka spor yay getirtmeye çalışıyorum Hollanda’dan. Peki montajını herhangi bir özel servis yapabilir mi ? Dikkat edilmesi gereken bir şey var mı ? Malum her araçta dcc yok, zarar vermesinler :(  

@forzaGilles , dcc uyumluluğu bulunan “racingline” marka spor yay getirtmeye çalışıyorum Hollanda’dan. Peki montajını herhangi bir özel servis yapabilir mi ? Dikkat edilmesi gereken bir şey var mı ? Malum her araçta dcc yok, zarar vermesinler :(  
Hocam işinin ehli bir yerde yaptırmakta yarar var., ben pek anlamıyorum bu yay işinden :)  montaj sonrası güzel bi yerde rot ayarı yaptırmak gerek., @driver_can ve @Negatiwe hocam daha iyi bilir bu işleri.

@major24 belli bir km yaptıktan sonra bu 50/100 km gibi rot ayarına girerseniz iyi olur.Dcc li aracı da genelde bu işlerde bilgisi olan yerde yaptırın derim.Powershop olabilir mesala.

@driver_can , Muğla’da yaşıyorum 300km çapındaki yerlere gidebilirim :)   izmirde yerleri var mı ? 

@major24 Selam Ömer, 

Bende Muğla'da yaşıyorum. Hatta aracının özelliklerini görünce hatırladım, aslında selamlaşıyoruz trafikte seninle. 

Bildiğim kadarı ile DCC ile normal Amortisör'de yayı sökme ve takma işlemlerinde bir değişiklik yok. Belki DCC soketinin sökülmemesi gerekebilir emin değilim. 

İzmir'de serviste taktırabilirsin diye tahmin ediyorum, Tanıdık var Vosmer'de verebilirim bilgilerini. 

Aftermarket olarak, 3. Sanayi de Maxi Servis var Müşfik usta düzgün iş yapar. Karşısında SRK Serkan'a da sorabilirsin. Audi'de özellikle çok oluyor bu durum, tecrübeleri vardır mutlaka. 6. Siteden de birilerini söyleyebilirim istersen. Sen eldekileri bir değerlendir önce

@Aliiii 35 plaka koyu gri , rüya avm garajında kartınızı bırakmıştınız, Bildim mi :)  Yaylarım gelsin sizi rahatsız ederim hocam tekrardan o zaman 👍 oralara gitmişken pasta cila seramik kaplama da yaptırmak lazım .. gerçi onu bahara Doğru yapmak lazım .. 

Geri
Üst Alt