Koltuktaki ve sütundaki lekeler

eldiablo

Yeni Üye
İsim
Sırrı
Arkadaşlar merhaba aracımızın a sütununda ve koltuğunda bir leke var önceki sahibinden kalma nasıl çıkartıcağım konusunda pek bilgim yok herhangi bir temizleme malzemesi alıp daha fazla mahvetmek de istemiyorum sütundaki leke salça lekesi gibi koltuktaki ise yağ lekesi gibi fikri olanlar yardımcı olursa çok sevinirim fotoğraflarını ekliyorum

IMG_5262.JPG

IMG_5263.JPG

14448938fce665cd5b5b392b80c0d99a.jpg

VW'nin malum bej renkli dosemelerinde ayda bir resimdeki ürünle temizlik yapıyordum her seferinde nasıl bi ürün bu koltuklar ilk günkü gibi oldu diye hayret ediyordum [emoji2]
Bu ürünü tavsiye ederim ama sadece lekeli bölgeye degil tüm yüzeye uygulamak gerekiyor
Arkasındaki talimatı aşama aşama uygulamak gerekiyor. Kullanımı çok basit bir ürün.

@eldiablo

hocam link'ini verdiğim bu konuya göz atarsanız 3-4-5. sayfalarda tüm bilgiler mevcuttur., Valet pro classic carpet cleaner bu iş için biçilmiş ve ayrıca ph dengeli olmasıyla temizlik yaparken hem de koltuklara zarar vermiyen bir üründür memnun kalırsınız., hangi marka alırsanız alın pek çok marka temizlik sağlar fakat bu gibi ürünlerde önemli olan nokta ürünün Ph dengeli yada Ph natural (ph7) olmasıdır.,

Teşekkürler ilginiz için. İki ürünü de edineyim diyorum. Valetpro daha güvenilir bir ürün gibi geldi gözüme. Sonuçları yazarım...  :'(

Yalnız sütundaki lekeniz yağ lekesinden çok sigara yanığını andırdı bana yanılıyor da olabilirim yakından görmediğim için ama arkadaşların bahsettikleri ürünler oldukça iyi sonuçlar verecektir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt