17 inch "Dijon" Alüminyum Jantlar-225/45/R17 lastikler

@Onur

Gun metal benim araca da çok uyar. :)

15 inch de olsa gun metal ile uranüs gri rengin çok güzel duracağını düşünüyorum.

dover yerine dijon istendiğinde toplam ne fark çıkıyor, tam boy stepneyle beraber,

konfigiratörde 564 + 371 yazıyor;

935 tl ye 5 dover=5 dijon oluyor mu demek bu?

magic dedi:
dover yerine dijon istendiğinde toplam ne fark çıkıyor, tam boy stepneyle beraber,

konfigiratörde 564 + 371 yazıyor;

935 tl ye 5 dover=5 dijon oluyor mu demek bu?
Evet hocam aynen öyle.

Bende istanbula göndericem yazlık dijonları stepne dahil gun metal elektrostatik toz boya yapılcak fırında öncesinde eğiklik varsa düzeltilip kumlamayla temizlencek en son balansı da orada yapılacak tertemiz böyle olursa harika olur

Bende istanbula göndericem yazlık dijonları stepne dahil gun metal elektrostatik toz boya yapılcak fırında öncesinde eğiklik varsa düzeltilip kumlamayla temizlencek en son balansı da orada yapılacak tertemiz böyle olursa harika olur
pişman olmazsınız umarım istediğiniz gibi temiz güzel bir işçilik olur

Kime yaptıracaksınız hocam, bu işlemlere kaç para istiyorlar?

İnsta da jantistuzla diye bir hesap
Jant düzeltme
kumlama
elektrostatik toz boya ve fırınlama işlemi yapıcak 5 jant stepne dahil 2500₺ fiyat aldım

İnsta da jantistuzla diye bir hesap
Jant düzeltme
kumlama
elektrostatik toz boya ve fırınlama işlemi yapıcak 5 jant stepne dahil 2500₺ fiyat aldım
Hocam gunmetal rengi yani bu rengi mi yaptırdınız varsa aracın fotosunu atarmısınız ben fiyat sordum instastuzlaya 4500₺ fiyat verdi

Ekli dosyalar

• IMG_4397.jpeg
    IMG_4397.jpeg
    140.3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_4398.jpeg
    IMG_4398.jpeg
    261 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Üst Alt