Golf 6 sislere hangi xenon takmalıyım

Ensteknn

Üye
İsim
Enes
golf 6 sislere kaç k x enon gider sizce 3000 8000

Moderatör tarafında düzenlendi:
golf 6 sislere kaç k x enon gider sizce 3000 8000
Xenon ampulleri merceği olmayan hiçbir farda kullanmanızı tavsiye etmem. Diğer araç sürücülerini çok rahatsız edersiniz. Arkanızdan hoş olmayan sözler sarf edebilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sislerden rahatsız Olunacağını düşünmüyorum ama

@Ensteknn bence rahatsız olunacaktır, normal sisler bile açıldığında az biraz rahatsız ediyorsa xenon çok daha fazla rahatsız edecektir.

Anladım hocam yaptırmayayım omzaman

Sisler normal yanarken dahi rahatsız eder.

Xenon ampulleri merceği olmayan hiçbir farda kullanmanızı tavsiye etmem. Diğer araç sürücülerini çok rahatsız edersiniz. Arkanızdan hoş olmayan sözler sarf edebilirler.

@Ensteknn bence rahatsız olunacaktır, normal sisler bile açıldığında az biraz rahatsız ediyorsa xenon çok daha fazla rahatsız edecektir.

Sisler normal yanarken dahi rahatsız eder.
Sisleri açıp gezene, özellikle arka sisleri açıp gezene valla kusura bakmayın ama Allah ne verdiyse söylüyorum. Eğer arkasındaysam açıyorum uzunları(Aynısı merceksiz xenon takanlar içinde). 

Sisli hava harici sisleri kullanmayalim arkadaşlar. Biraz empati. Diğer sürücüleri rahatsiz edip zevk uğruna kimseyi riske etmeyelim.

Valla kendi adıma sis sensörünün icat edilip sis yakma görevini sürücüden alma taraftarıyım

Ben bu aralar resmen arksa sis avcısı rolüne büründüm. Arka sisleri açanı uzaktan görür görmez yetişip selektör ve dörtlüleri yakarak gittiği yere kadar takip ediyorum.

Geri
Üst Alt