Geçen ağustos gibi ben de bosch aerotwin aldım. Şimdiye kadar memnunum. Ama sonraki sefere swf alıp onu da denemeyi düşünüyorum. 5-6 ayda bosch mahvoldu diyenler vardı ama ankarada kullanmama rağmen sorun yaşamadım şu geçen 7-8 aylık süreçte 

arkadaşlar selamlar yakın zamanda silecek alan veya bu sileceği kullanan var mı benim silecekler yalan oldu da

image.png

@İhsan Dinç teşekkür ederim hocam daha önce bosch aero twin kullanmadım içime sindi o zaman ordan alayım :)  

@furkanmk7 Hocam maillerime baktım da bosch kodu farklı. Bir de fiyat keşke böyle olsa ama Şubat 2018'de almışım.

Yanlış yönlendirmek istemem. 

IMG_20201001_115337.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servisten fiyat aldım Antalya Kare Otomotiv indirim ile SWF 180 TL. SWF nin parça kodu mevcut olan var mıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bosch A863S almıştım bende ama memnun kalmadim, uclarda tam silmiyor, ortada bazen iz birakiyor, bazen tam temizlemiyor, orjinali ile arasinda fark hissedilir. arkdasima da aldirmistim o da benzer şeyler soyledi, bi daha direk orjinal alirim.

Burada bosch kodlarına dikkat edin arkadaşlar. Kodu "A" ile başlayanlar araca özel olan Belçika üretimli olanlar, "AP" ile başlayanlar da universal olup araca göre aparat ile takılan Çin üretimli parçalar diye biliyorum. Buna göre de üretim yerinden vs. kaynaklı malzeme kalitesi değişiyordur diye tahmin ediyorum.

@Timko Ben de karasız kalmıştım, detaylandırmanız iyi oldu bi fikrim yoktu araştırmadım çok silecek detayını bosch için.

Geri
Üst Alt