5.8" Ekranlı Composition Media Radyo logolarını görme ve fotoğraf gösterme

Bende geçen denedim otomatik al seçeneğinden olmadı bir şey, nedendir?
Bende anlamadım 6,5" alıyor logoları otomatik olarak ama 5,8" bende de almadi.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Radyo menusunde logoları otomatik alma var ancak almıyor 5,8" de otomatik olarak logoları yükleyebilen var mı?

Bende geçen denedim otomatik al seçeneğinden olmadı bir şey, nedendir?
Menü den otomatik al seçeneğini işaretledikten sonra radyo ekranına geri dönüp kayıtlı olan radyolarınızın üzerine elinizi basılı tutup "tekrardan kaydet" dediğiniz zaman logoları görmeniz gerekir., en azından 6.5 ekranda menüden aktif ettikten sonra radyoları tekrar kaydedince gösteriyor

Menü den otomatik al seçeneğini işaretledikten sonra radyo ekranına geri dönüp kayıtlı olan radyolarınızın üzerine elinizi basılı tutup "tekrardan kaydet" dediğiniz zaman logoları görmeniz gerekir., en azından 6.5 ekranda menüden aktif ettikten sonra radyoları tekrar kaydedince gösteriyor
Denedim ama olmuyor maalesef logo oto kayıt 5.8" de yapabilen yok galiba

Denedim ama olmuyor maalesef logo oto kayıt 5.8" de yapabilen yok galiba

Dostum bende bu şekilde yapınca logolar görünüyor ama benim ki 6.5 ekranlı., sanırım bu özellik 2. jenersyon medya cihazının bir yeniliği.. 5.8 için tek seçenek SD logoları atıp halletmek..

Ne denediysem olmuyor Bluetooth ile ilgili bir konu daha var.. telefonu bağladınız ve navigasyon kullanıyorsunuz radyo açıkken navigasyon sesini vermiyor telefon bağlantısında sıkıntı yok, telefon geldiğinde radyo sesini kapatıp ahize sesini veriyor. Navigasyon sesini duyabilmeniz için medya açıp kaynak olarak da Bluetooth sesi seçmeniz gerekli. Yani antin kuntin işler..

Ekran'da en fazla kaç tane logolu radyo ekleyebiliyoruz? Radyo kanallarının listelendiği ekrana, sınırsız eklenebiliyor mu? 

"Aracımı dün aldım, kontrol edemedim :)"

Ekran'da en fazla kaç tane logolu radyo ekleyebiliyoruz? Radyo kanallarının listelendiği ekrana, sınırsız eklenebiliyor mu? 
"Aracımı dün aldım, kontrol edemedim :)"
Kaç tane kanal varsa o kadar logo ekleyebilirsiniz.

hocam illa highline mı olacak bizim araçlarda çıkmazmı bu ? (nedense bu soruyu daha önce sormuş gibi hissettim)

@silvershadow hocam benim 2017 golf comfortline aracimda ayarlar menusunde istasyon logolari diye bir menu dahi yok.bu neyle alakali olabilir ?

Geri
Üst Alt