Samsun Otoshow Fuarı 2 - 7 Eylül

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
Samsun Otoshow Fuarı 2 - 7 Eylül Tarihleri Arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde

4-.jpg

23.jpg

111.jpg

114.jpg

www.otoshowsamsun.com

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Samsun Otoshow Fuarı 2 - 7 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilecek. Geçen yıl gerçkten inanılmaz araçlar vardı. Bu yılda elimden geldiğince sizlerle paylaşımda bulunmaya çalışacağım.

@gdervisoglu Bizde sabırla bekliyoruz , Samsun'da böyle bir organizasyonun yapılıyor olması beni çok sevindirdi umarım eğlenceli ve bol sürprizli bir fuar geçirirsiniz.

@gdervisoglu Allah kısmet ederse gelmeyi düşünüyorum. Beraber gitmek nasip olur inşallah. :)
Aslında aklıma geldi Samsun da olan ve çevre il ve ilçelerdeki arkadaşlarla toplanıp hep birlikte gidilebilir. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@leventpisil@fcsrn Hep birlikte ortak bir gün belirleyebiliriz o zaman. Ben hafta içi 17.30 dan sonra hafta sonu ise istediğiniz saatte katılabilirim.

2-7 Eylül arası her gün boşum ben. Çalışmıyorum ve ya okulum yok, sizler iş güç sahibihiniz ben size uyarım. Muhtemelen 3 eylül ctesi ya da 4 eylül pazar uyar sizlere. Katılım belli olsun kesin tarihi kararlaştırırız  en son. :)  
Bu haftasonu beklenmedik bir plan çıktı malesef. :(  Ama 7 eylül de hem oto show fuarına hemde hastanede randevu için geleceğim. Bugün Göktuğ Abiyle konuştuk o bana uyar dedi, sizin içinde uygunsa tarihi 7 eylül olarak değiştirelim mi sayın Hocam.   Bu arada bugün bilet işini de hallettik oto show için, tesadüf oldu bi arkadaşta varmış verdi sağolsun. Biletli olduğunu bilmiyordum valla direk gidecektim ben. :D  

@leventpisil

Bu haftasonu beklenmedik bir plan çıktı malesef. :(  Ama 7 eylül de hem oto show fuarına hemde hastanede randevu için geleceğim. Bugün Göktuğ Abiyle konuştuk o bana uyar dedi, sizin içinde uygunsa tarihi 7 eylül olarak değiştirelim mi sayın Hocam.   Bu arada bugün bilet işini de hallettik oto show için, tesadüf oldu bi arkadaşta varmış verdi sağolsun. Biletli olduğunu bilmiyordum valla direk gidecektim ben. :D  

@leventpisil
7 Eylül seminerim var hocam benim, saat konusu da kesinleşirse katılım sağlayabilirim belki. Bilet ücretleri ile ilgili bilginiz var mı acaba?

7 Eylül seminerim var hocam benim, saat konusu da kesinleşirse katılım sağlayabilirim belki. Bilet ücretleri ile ilgili bilginiz var mı acaba?
Saat henüz kesin bişey diyemiyorum. Hastaneden randevu almadık henüz. Numaramı gönderiyorum daha rahat haberleşebilirz. 

Bilet fiyatları konusunda bize veren arkadaş 5-10 TL civarıdır dedi. :)  

Saat henüz kesin bişey diyemiyorum. Hastaneden randevu almadık henüz. Numaramı gönderiyorum daha rahat haberleşebilirz. 

Bilet fiyatları konusunda bize veren arkadaş 5-10 TL civarıdır dedi. :)  
Tamamdır hocam, insallah vakitleri uydurabiliriz. :)

Bu akşam fuarda olacağım. Öncesinde Skoda-Nissan-Kia Asal Otomotiv'den bir kaç fotoğraf.

IMG_6046.JPG

IMG_6047.JPG

IMG_6049.JPG

IMG_6050.JPG

IMG_6051.JPG

IMG_6052.JPG

Yarın ben de fuardayım, giriş biletini Nasıl temin edebiliyoruz, girişte satılıyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt