Koltuk ve yer kılıfı almak istiyorum yardim edermisiniz

İsim
Ahmet
Arkadaslar merhaba yeni aldigim golfum icin koltuk kılıfı ve yerdeki siyah dosemenin üstüne eger varsa kılıf almak istiyorum..

Bende titizim ama benim hanim benden daha cok titiz olunca malum arabayi kirlenmemesi icin elimden geleni yapiyorum :)

Herturlu temizlik malzemesini aldim sira kılıf larda :)

Hele bu yerdeki siyah zemin cabuk tozlaniyor oraya kilif olursa cok iyi olacak gecici olarak bi cozum buldum fotografini paylasiyorum.

Arkadaslar zemine serdigim ince halifleks parcalari...

20160718_111659_HDR.jpg

Arkadaslar soylemeyi unutmusum koltuklarim ergoaktif :)

Saygılar...

Arkadaslar soylemeyi unutmusum koltuklarim ergoaktif :)

Saygılar...
Ahmet hocam siz bilirsiniz ama yanlış anlamazsanız ergo'ları kaplayacaksanız niye aldınız? onun güzelliği o deri kaplamasında, duruşu yeter...

yerde de paspas varsa zaten, paspasın kılıfımı olur?

@Ahmet ARIKAN bu güzelim koltuklara kılıf takmayın hocam. Eğer yırtılır yanar vs gibi durumda takarsınız. 

Kusura bakmayın hocam ama döşemelerdeki görüntüyü Golf e hiç yakıştıramadım. Ne koltuklara ne de döşemelere kılıf tavsiye etmem.

Arkadaslar merhaba yeni aldigim golfum icin koltuk kılıfı ve yerdeki siyah dosemenin üstüne eger varsa kılıf almak istiyorum..

Bende titizim ama benim hanim benden daha cok titiz olunca malum arabayi kirlenmemesi icin elimden geleni yapiyorum :)

Herturlu temizlik malzemesini aldim sira kılıf larda :)

Hele bu yerdeki siyah zemin cabuk tozlaniyor oraya kilif olursa cok iyi olacak gecici olarak bi cozum buldum fotografini paylasiyorum.

Arkadaslar zemine serdigim ince halifleks parcalari...

Ekli dosyayı görüntüle 5178
Değerli Hocam;

Koltuklar sandığınız kadar narin değiller ancak yine de kılıf olsun derseniz kılıf yerine örtü öneririm.

Zemindeki siyah renkli velür paspaslar haklısınız çok toz kapar ve gösterir. 

Orijinal kauçuk paspas almanızı ve kullanmanızı öneririm. Şaft kanalı üzerine ise ayrıca 20 liralık bir paspas alıp orada bulunan şaft örtüsünü kullanabilir veya dahası döişemecide buraya özel bir parça kestirebilirsiniz.  

@magic @yusuf @alper32 hocalarim tesekkur ederim yorumlariniz icin ...

Bu Koltuklari kilifla kaplamayi bende istemiyorum ama soyledigim gibi hanim cok titiz olunca oyle bi bakariz dedim 

Yerler icin ise goruntu kotu farkindayim ama arkaya binenler dikkat etmeyince siyah zemin kirlendi bende gecici olarak care aradim ne yapayim :(

Baska ne yapacagimi bilmiyorum araba kirlenecek diye nerdeyse kimseyi bindirmeyecek benim hanim   

@silvershadow oneriniz icin tesekkur ederim hocam dediginiz gibi yerler icin kucuk parcalar kestirmeyi dusunuyorm artik 

@magic @yusuf @alper32 hocalarim tesekkur ederim yorumlariniz icin ...

Bu Koltuklari kilifla kaplamayi bende istemiyorum ama soyledigim gibi hanim cok titiz olunca oyle bi bakariz dedim 

Yerler icin ise goruntu kotu farkindayim ama arkaya binenler dikkat etmeyince siyah zemin kirlendi bende gecici olarak care aradim ne yapayim :(

Baska ne yapacagimi bilmiyorum araba kirlenecek diye nerdeyse kimseyi bindirmeyecek benim hanim   
Sevgili Ahmet hocam, haddim olmayarak değerli eşinize, o salondaki büfeye koyduğu misafir yemek takımlarını da çıkartmasını ve ailenizle yediğiniz yemeklerde kullanmasını tavsiye ediyorum, ben öyle yapmasını önerdim yıllar önce, ve ne mutlu dinledi beni, sadece "bir" hayatımız var onu eşyalarımızı koruyarak değil onları imkan olduğunca kullanarak geçirelim...

:)

@magic bende ayni kafadanim hocam ama bazen fazla titizlik insana care aratiyor malesef :)

Havuzlu paspas almanızı tavsiye ederim.

Koltuklar içinse en fazla minder alabilirsiniz belki:

@Ahmet ARIKAN

en basitinden ve ucuzundan kendi aracımda kullandığım koltuk minderleri.

http://www.hepsiburada.com/space-kilim-minder-3-lu-p-OTSPCKLMNY21

alabileceğin en kaliteli ve kullanışlı (servisin sattığından çok daha kaliteli ve kullanıışlı 4d s.dizayn (seintex) doğal kauçuk havuzlu paspas.

http://www.hepsiburada.com/vw-golf-7-4d-havuzlu-paspas-a-kalite-pm-otsdz4ds84026

http://www.s-dizayn.com/shop/volkswagen/golf/golf-7/vw-golf-7-4d-havuzlu-paspas-akalite/

tavsiye ederim. çok memnunum.

Geri
Üst Alt