Golf 7.5 R Line Dönüşüm Serüveni

fuurknyldz

Yeni Üye
İsim
Furkan
Araç
Golf
Arkadaşlar herkese merhaba,

Aracım golf 7, 7.5 r lıne dönüşümü için kolları sıvadım. Fakat sizlere sorularım olacak.

1- J led alırken neye dikkat etmeliyim. Satıcılar kalite kalite farklı olduğunu söyleyip haliyle farklı fiyat veriyorlar.

2- Body kit alırken neye dikkat etmeliyim ?

3- Ampül olarak stark 360 ve photon arasındayım ya da uygun yollu önerilere açığım.

4- Önerebileceğiniz tuning satıcı var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

1- Kendinden ledli olan J farlar su an en ust kalitedeler. Passat dizayn farlar gibi hatasiz odaklama yapiyorlar.
2-taiwan uretim olmali, cin modeller kalip olarak kucukler ve çok esnekler
3-gerek yok

@MST42 hocamdan aldım J Led Far. Sy marka kendisinde ki en kaliteli Taiwan marka diyeyim. Daha montajını yaptırmadım ama güzel duruyor orjinaliylel baya birebir. Uzun hüzme kendinden ledli kısaya led alıyorsunuz ya da xenon :)

Aracım golf 7, 7.5 r lıne dönüşümü için kolları sıvadım. Fakat sizlere sorularım olacak.

1- J led alırken neye dikkat etmeliyim. Satıcılar kalite kalite farklı olduğunu söyleyip haliyle farklı fiyat veriyorlar.

3- Ampül olarak stark 360 ve photon arasındayım ya da uygun yollu önerilere açığım.

Alırken ACC destekli panjur almanı öneririm. İleri doğru ACC yapma projen olursa panjur alt yapısı hazır olur, sonradan panjur ile uğraşmazsın.

1- Kendinden ledli olan J farlar su an en ust kalitedeler. Passat dizayn farlar gibi hatasiz odaklama yapiyorlar.
2-taiwan uretim olmali, cin modeller kalip olarak kucukler ve çok esnekler
3-gerek yok
Kendinden ledli derken hocam?
Bir satıcı malzemelerin hepsi çin taiwan üretim olmadığını söyledi ?

Merhaba,

Daha önce SEM tuning'den almıştım ancak şuan ne kadar aktif olduklarını bilmediğim için ve sosyal medyada sürekli memnun ticaretler gördüğümden ötürü sorularını kısa ve öz olarak cevaplamak isterim.

1- J led alırken neye dikkat etmeliyim. Satıcılar kalite kalite farklı olduğunu söyleyip haliyle farklı fiyat veriyorlar. (çırak dizayn - orhan çırak) + (ben aldıktan sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine far camının yapıştığı kısmın üzerine ilerde ısıdan açılma olur da hava almasın diyerekten siyah terason çekmiştim)

2- Body kit alırken neye dikkat etmeliyim ? (çırak dizayn - orhan çırak)

3- Ampül olarak stark 360 ve photon arasındayım ya da uygun yollu önerilere açığım. (kendi aracımda U ledler var mercek içinde stark full power 360 led - kısalar içinde stark full power kullanıyorum ve çok memnunum 1.5 yılı geçti)

4- Önerebileceğiniz tuning satıcı var mıdır? (çırak dizayn - orhan çırak)

Son düzenleme:

İstanbuldaysan J farlar ve Sis farlarımda Photon H7 ve H11 kullandım, konumu inceleyebilirsin. Ya da görmek istersen ziyaret edebilirsin.

İstanbuldaysan J farlar ve Sis farlarımda Photon H7 ve H11 kullandım, konumu inceleyebilirsin. Ya da görmek istersen ziyaret edebilirsin.
Ankaradayım teşekkür ederim photon ultimate serisine karar verdim hocam inşallah memnun eder

Ankaradayım teşekkür ederim photon ultimate serisine karar verdim hocam inşallah memnun eder
Officium Şaşmaz Far Doktorunu tavsiye ederim. İnternette ki ile aynı para hem. Orijinal mal. Görerek ve orada test edip almanız daha iyi 1 yıl da garantili oluyor @fuurknyldz

Merhaba hocam, Ankaradaysanız Mass Technic ve Opsiyonel Otomotiv var R body kit için oralar ile görüşebilirsiniz. Telefonla ulaşmak zor oluyor hafta içi gidip görüşmekte fayda var. Ben J farlarımda Photon Milestone kullanıyorum memnunum aydınlatma gayet güzel.

@MST42 hocamdan aldım J Led Far. Sy marka kendisinde ki en kaliteli Taiwan marka diyeyim. Daha montajını yaptırmadım ama güzel duruyor orjinaliylel baya birebir. Uzun hüzme kendinden ledli kısaya led alıyorsunuz ya da xenon :)
hocam sy marka derken özelden yazamıyorum bana bir yazar mısınız ?

Geri
Üst Alt