SATILIK Golf 8 style ısıtmalı koltuk

Benim daha önce alışverişlerim oldu abi kendisi antalyada ama çok referans olan olur ben de dahil. Koltuklar benim satılmaz gibi duruyor beklemedeyiz bakalım :)
Selamlar , life sıfır araç aldım koltukları takas etmek istermisin , cevap evet ise üste ne kadar istersiniz.

Gorselde olan koltuktan gecen hafta Arkadasim aldi hollanda da 2600 euro verdi Sifir konumda arkalar hic kullanilmamis
Birde yurdt disinda ucuz deniyor

0552 673 04 07 bununla görüştüm hollanda dan getiriyormuş sen almak için düşünüyorsun mesela ama ben hemen satıyorum dedi... stok çok diyor artık bilemeyeceğim mesajlara cevap veriyorlar meğlan büyük dikkat etmekte fayda var...

Muhtemelen bu arkadaş...
https://polatenpolat.nl/product/110428/

Tırla gelir herhalde:)
Gecen hafta arkadas a aldik 2600 euro ya
Polat tan Satan turk arkadas zaten
Satis ilani da bu

Simdi Benim anlamadigin biz Satan Arkadasi da taniyoruz o haalde 2600 euroya aldik tl olarak 83000 yapar Birde bunun tr ye gelmesi Gumrukleme bunlari hepside bir masraf
Nasil 50000 ytl satiliyor anlamis degilim

Ekli dosyalar

• IMG_9303.png
    IMG_9303.png
    498.7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_9304.png
    IMG_9304.png
    250 KB · Görüntüleme: 17
Gecen hafta arkadas a aldik 2600 euro ya
Polat tan Satan turk arkadas zaten
Satis ilani da bu

Simdi Benim anlamadigin biz Satan Arkadasi da taniyoruz o haalde 2600 euroya aldik tl olarak 83000 yapar Birde bunun tr ye gelmesi Gumrukleme bunlari hepside bir masraf
Nasil 50000 ytl satiliyor anlamis degilim

Bir yıl önceki rakamlar bunlar aşağıdaki ilan mesela bmyle bir koltuk deri 50b iken face de 35b sattı...

IMG_0422.jpeg

Selamlar , life sıfır araç aldım koltukları takas etmek istermisin , cevap evet ise üste ne kadar istersiniz.
Merhaba @SakinX hocam malesef takas düşünmüyorum. Hatta ilanı askıya almayı düşünüyorum istediğim koltukları kaçırdığım için şu an hem bu fiyattan satmayı düşünmüyorum hemde takasa kapalı malesef. Teşekkür ederim ilginiz için

Merhaba @SakinX hocam malesef takas düşünmüyorum. Hatta ilanı askıya almayı düşünüyorum istediğim koltukları kaçırdığım için şu an hem bu fiyattan satmayı düşünmüyorum hemde takasa kapalı malesef. Teşekkür ederim ilginiz için
ben teşekkür ederim , life ve style koltuk değişim düşünen yazsın bu vesile ile …

Geri
Üst Alt