Çamurlukta göçük ve ayna kapağındaki sürtmeden kaynaklı çizik

Voodoo

Üye
İsim
Onur
Merhaba Golf tutkunu arkadaşlarım,

Cumartesi günü dalgınlığımdan park sırasında aynayı kamyonetin demirine sürttüm. Neyseki kapak haricinde hiç bir yerde sıkıntı yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıca evin önünde neden olduğunu bilmediğim fotoğraftaki göçüğü boyasız tamir ettirebileceğim yer önerirseniz sevinirim.

İstanbul'da arabanız varsa sıkıntınız var :|

Teşekkürler.

20160508_122206[1].jpg

20160508_122147.jpg

20160508_122140.jpg

20160508_122151.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Voodoo

Değerli Hocam 

Öncelikle aramıza hoş geldiniz 

geçmiş olsun 

Aynada derin bir sürtme varsa boya kazınmışsa rötuş boyası serviste ücretsiz yaptırabilirsiniz.

İstanbul'da yağlı çekiç ustası var. Mükemmel iş çıkartıyor.  Eğer çok ters bir yerde değilse boyasız düzeltilebilir.  

Adres ve telefon burada 

Geçmiş olsun,

Sent from my iPad using Tapatalk

@Voodoo oncelikle gecmis olsun. Gocuk tam cizginin altinda oldugu icin duzeltilebilir biraz yukarda olsa cizgiye yapilan mudahele fabrikasyon gibi olmadigi icin dalgalanma oluyor. 

Bu is icin sanayide carmos u oneririm size. Vakumlayarak cok basitce kisa bir islemle yapilabilecek gibi duruyor.

Ayna kapagi icinde yan sanayi bi kapakla degisim yapabilirsiniz yada kapagi sokturup boyada olabilir ayna kapaginda boya var diye asla sorun olmaz. 

@Voodoo gecmis olsun.

Ayna hic onemli degil guzelce boyatin orjinal rengine. Boya kalkmamis gibi gözüküyor camurluk ta. Göçük düzeltme ile iyi bir iscilikle halledilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanayi yolu gözüktü. Teşekkürler arkadaşlar.

Merhaba Golf tutkunu arkadaşlarım,

Cumartesi günü dalgınlığımdan park sırasında aynayı kamyonetin demirine sürttüm. Neyseki kapak haricinde hiç bir yerde sıkıntı yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıca evin önünde neden olduğunu bilmediğim fotoğraftaki göçüğü boyasız tamir ettirebileceğim yer önerirseniz sevinirim.

İstanbul'da arabanız varsa sıkıntınız var :|

Teşekkürler.
geçmiş olsun, Kozyatağı carrefour'un bahçesinde bir yer var, ordaki usta yapıyor göçük işini, fiyat almıştım ama sonra yaptırmadan sattım, o yüzden nasıl yapar bilmem...

Bahattin usta, göçük düzeltme diye aratırsanız bulursunuz...

Kafayı yemek üzereyim. Bunun şokunu atlatayım derken birisi arabamın aynasını kırmış bu sabah! Ne kamera kaydı ne de bir şey var. Ayna aksamı kırıldı. Bu nasıl bir şanssızlık bilmiyorum. Bıktım yemin ederim bu şehirden.

Allaha havale ediyorum aynaya vurup kaçanı. Kaskoyu bozdurmak zorunda kalacaz. :(  

20160513_105110[1].jpg20160513_105115[1].jpg20160513_105119[1].jpg20160513_105635[1].jpg

@Voodoo 

hocam çok gecmiş olsun. bisiklet ya da motor isi gibi geldi bana

carpip gideni de Allah bildiği gibi yapsın. bu kadar da vicdan yok iste

@VoodooGeçmiş olsun hocam.

Maslak sanayide Göçük Uzmanı'nı tavsiye ederim 2 hafta önce aracımda ki 5 tane göçüğü boyasız uygun fiyata yaptı.Sabah 8 de bıraktım öğlen teslim aldım,gitmeden önce arayıp randevu alın. Arabayı teslim aldığım sırada Rolls Royce'un çamurluğunu ve Golf'ün kapısını düzeltiyorlardı. 

http://www.gocukuzmani.com/

IMAG0387.jpg

Geri
Üst Alt