18 lik jant önerisi

jaluer

Üye
İsim
Bekir
Araç
Golf 7 1.4 TSI
Merhaba, aracım golf 7 beyaz, aracı R’a dönüştürdüm, önerebileceğiniz 18’lik jant var mı? Teşekkür ederim.

Bende verona takılı ama durban da güzel durur

Proteria takmanız için jantlarınızın 19 olması tavsiye edilir. 18 jantta kolları istenildiği gibi durmayacaktır. 19 jant alıp taksanız bu seferde diskler içerde küçük kalıp sırıtacaktır.

Proteria takmanız için jantlarınızın 19 olması tavsiye edilir. 18 jantta kolları istenildiği gibi durmayacaktır. 19 jant alıp taksanız bu seferde diskler içerde küçük kalıp sırıtacaktır.
Hocam peki önereceğin model var mı?

Abi 19 nedir ya. Bendeki 18 verona ona rağmen halen düşünüyorum 17 mi yapsam diye

Beyaz golflerde en güzel duran jant bence 18" dartford passat jantı. Orjinal bulursanız süper olur. Replikaya güvencim sıfır malesef.
Q2kD8v.jpg14715.jpg

Aracınız 7 kasa ise orijinal durban ve datfort yakışan jantlar. 7.5 kasa ise bu jantlar biraz demode durabilir oz jantları çok güzel durur ama pahalılar. Ben replika wrc almıştım 4 bin tl ye o zaman oz jantlar 16 bin civarı idi. Keşke zorlayıp oz ları alsaydım diyorum şimdi. Orijinal jant her zaman daha iyidir düşüncesindeyim. Gözünüzü kestirdiğiniz orijinal 18 jant almanızı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt