Golf5 2006 Şoför tarafı cam otomatiği ve bagaj kapağı sorunu

doganay

Yeni Üye
İsim
serdar
Araç
Golf V 2006
Merhaba herekese;
2006 golf fsi aracımın 2 sorunu var ve ne kadar uğraştıysam çözemedim.
Umarım bilen birisi vardır.

- Şoför camı biraz açıkken camı kapatmaya çalıştığımda sanki bir şeye takılır gibi olup tamamen açılmaya başlıyor. Eğer cam tamamen açıksa ilk basmada duruyor ikici basmada cam kapanana kadar basılı tutmak gerekiyor. Adaptasyon yapmayı çok denedim ancak düzelmiyor.

- İkinci sorun ise arka yolcu kapılarını açmadan bagaj kapağı açılmıyor. Daha önce bu şekilde değildi. Ne yaptıysam menüde bir ayarını bulamadım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kardeşim bagaj sorunu bende yaşadım ama senin gibi değil hiç açılmıyordu sorunu bagajın menteşenin orasından geçen elektirk kabloların orada bulduk kablolarda kesikler vardı lehim yaparak çöztük

Upvote 0
Merhaba herekese;
2006 golf fsi aracımın 2 sorunu var ve ne kadar uğraştıysam çözemedim.
Umarım bilen birisi vardır.

- Şoför camı biraz açıkken camı kapatmaya çalıştığımda sanki bir şeye takılır gibi olup tamamen açılmaya başlıyor. Eğer cam tamamen açıksa ilk basmada duruyor ikici basmada cam kapanana kadar basılı tutmak gerekiyor. Adaptasyon yapmayı çok denedim ancak düzelmiyor.

- İkinci sorun ise arka yolcu kapılarını açmadan bagaj kapağı açılmıyor. Daha önce bu şekilde değildi. Ne yaptıysam menüde bir ayarını bulamadım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Dostum camlarda aynı sorunu yaşıyorum. çözüm buldun mu.?

Upvote 0

Geri
Üst Alt