Park Sensörü

farukisin

Yeni Üye
Araç
golf 8 impression 2022
Araca entegre orijinal sensör taktırdım, ön sensörler kasis vb ufak yükseltilerde bile devreye giriyor, ön sensörlerin konumu biraz aşağıda olduğundandır diye düşündüm ama herkeste benzer sorun oluyor mu önce onu öğrenmek istedim, benzer sorun yaşayan var mı?

Plakalık varsa onu görüyor olabilir

Upvote 0
Araca entegre orijinal sensör taktırdım, ön sensörler kasis vb ufak yükseltilerde bile devreye giriyor, ön sensörlerin konumu biraz aşağıda olduğundandır diye düşündüm ama herkeste benzer sorun oluyor mu önce onu öğrenmek istedim, benzer sorun yaşayan var mı?
Bütün kasislerde değil de biraz yüksek kasisler de ön sensörler devreye giriyor benim aracımda. Dikey park edince kaldırımı algılıyor sensörler devreye giriyor, bana göre iyi iş yapıyor sensörler her yükseltide devreye girmiyor.

Upvote 0
İmpression donanımda orijinal park sensörü takıldıktan sonra araç park ederken bir engele yaklaşınca otomatik frenleme yapıyor mu?

Upvote 0
Bugün AVM otoparkın plastik kasisin üzerinden sanırım biraz hızlı geçtim aniden fren yaptı araç. Bir yere vurdum sandım çarpışma uyarısı çıktı. Sensörler güzel çalışıyor ama böyle de panik yaptırabiliyor. 😊

Upvote 0
Sensörlerin plastik çerçeveleri takılı mı kontrol eder misiniz yada yakından resim atarsanız bakalım.

Upvote 0
Bugün AVM otoparkın plastik kasisin üzerinden sanırım biraz hızlı geçtim aniden fren yaptı araç. Bir yere vurdum sandım çarpışma uyarısı çıktı. Sensörler güzel çalışıyor ama böyle de panik yaptırabiliyor. 😊
impression pakette mi bu fren yapma çarpışma önleme sistemi ?

Upvote 0
impressionda acil frenleme yapıyor mu denemek isterdim ama sensörlerin montajını geçen hafta ender elektronikte taktırdım ancak beyinde sıkıntı çıktığı için henüz aktif edemedik :)

Upvote 0
impressionda acil frenleme yapıyor mu denemek isterdim ama sensörlerin montajını geçen hafta ender elektronikte taktırdım ancak beyinde sıkıntı çıktığı için henüz aktif edemedik
Nasıl bir sorun oldu ki acaba? Umarım haftaya sorun çözülür.

Upvote 0

Geri
Üst Alt