Ön Sinyal Ampulü

İsim
Berke Can Kandemir
Araç
Golf 8
Herkese selamlar arkadaşlar, biliyorsunuz impression ve life araçlarda ön sinyal led yerine halojen ampul ile çalışıyor. Aracın da geri kalan tüm aydınlatmaları led kullanılmışken orada normal ampulün yanıp, sönmesi hoşuma gitmiyor. Daha önceden kullanıp, memnun kaldığınız, hata kodu vermeyen, uzun ömürlü bir led sinyal ampulü öneriniz olur mu golf 8 için? Genelde baktığım osram sitesinde ön sinyalin duy tipini de göremedim. Bu nedenle kendim de araştıramadım ampulleri.

ampulleri aldım ama orijinali çıkarmak çok zor bi elektrikçiye götüreceğim ben çektim zorladım ama çıkmıyor. kırmak istemiyorum

Berke ne yaptın taktın mı öncesi sonrası bir fotoğraf beklentim var senden:)
Metin abi, direkt benim araca yaptığım şeyleri paylaştığım sayfada montaj sonrası videosunu paylaşmıştım ampulün türüyle beraber.
https://www.golftutkusu.com/topic/19015-golf-8-impression-retrofit-seruevenim/post-351959

Sana akşamki halinin videosunu çekip atma sözüm var aklımda kusura bakma atamadım daha :(

Öncesini ama çekmeyi hiç akıl edemedim. İki ampulü de taktıktan sonra çekmiştim videosunu maalesef :(

Metin abi, direkt benim araca yaptığım şeyleri paylaştığım sayfada montaj sonrası videosunu paylaşmıştım ampulün türüyle beraber.
https://www.golftutkusu.com/topic/19015-golf-8-impression-retrofit-seruevenim/post-351959

Sana akşamki halinin videosunu çekip atma sözüm var aklımda kusura bakma atamadım daha :(

Öncesini ama çekmeyi hiç akıl edemedim. İki ampulü de taktıktan sonra çekmiştim videosunu maalesef :(

Aklıma şu geldi bugün mk7 aracım varken passat turuncu sinyali takmıştım dehşet olmuştu acaba ondan taksam bu kadar turuncu olurmu...

Merhaba, led sinyal ampullerinden memnun musunuz? Photon’un sitesinde başka model de var hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Bazı videolarda 5 dakikadan sonra ısınıp hızlı yanıp sönmeye başladığı yazılmış. Böyle bir sorun yaşadınız mı?

Merhaba, led sinyal ampullerinden memnun musunuz? Photon’un sitesinde başka model de var hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Bazı videolarda 5 dakikadan sonra ısınıp hızlı yanıp sönmeye başladığı yazılmış. Böyle bir sorun yaşadınız mı?
Selamlar, yani 5 dakika aralıksız açık bıraktım mı hatırlamıyorum ama şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım, gayet memnunum :)

Merhabalar öneriniz üzerine aynı üründen aldım teşekkür ederim, montaj için direkt silikon kapağı açtıktan sonra gözüken ampül soketini çekerek mi çıkartıyoruz yoksa döndürme bastırma vs var mı

Merhabalar öneriniz üzerine aynı üründen aldım teşekkür ederim, montaj için direkt silikon kapağı açtıktan sonra gözüken ampül soketini çekerek mi çıkartıyoruz yoksa döndürme bastırma vs var mı
Çekince geliyor hocam ama biraz sert dikkat edin çekerken

Çekince geliyor hocam ama biraz sert dikkat edin çekerken
Teşekkür ederim, ancak zaman buldum montaj yaptım. Öncesi sonrası vs video yükleyebilirim isterseniz. İlk haline göre daha boşta duruyor soket yeri acaba ben bacaklardan birisini kırmış olabilir miyim yoksa sizde de öyle mi?

Geri
Üst Alt