Bilgisayarı Formatladıktan Sonra VC-DS Programını Kaybettim, Yükleme Yardımcı Olabilir misiniz?

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Arkadaşlar Merhaba,
Bilgisayarımı Geçen Hafta Formatladım. Ancak Formatlamadan Önce Ross-Tech VC-DS Programının Yedeğini Almayı Unuttum. Arkadaşım Kendisine Leon Aldı Bu Hafta Yedekledikten Sonra Özellikleri Açmayı Planlıyoruz Acaba Programı Tekrardan Nereden ve Nasıl İndirebilirim Acaba? Cihazım Güncellenebilir Cihazlardan Bu Arada

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    113.6 KB · Görüntüleme: 11

Vcds programlarının derlendiği paylaşıldığı bir başlık vardı geçmişe doğru bir karıştırırsanız başlığı bulabilirsiniz

Vcds programlarının derlendiği paylaşıldığı bir başlık vardı geçmişe doğru bir karıştırırsanız başlığı bulabilirsiniz
Aynen Gördüm İndirdimde 21.9 versiyonunu fakat Loader benim öncekine göre farklı bende Loader'da VW logosu vardı bunda Loader'ı açtığım zaman Failed 1 yazıyor gene açıyor programı ama çalışacak mı bilmiyorum araç elime geçince kontrol edeceğim

@kralmali abi cihazı senden almıştım hatırlarsan sen kurulumu yapmıştın ben şimdi programı kurdumda loader sende varmıdır acaba vw logolu olan

Geri
Üst Alt