Golf 8 impression Retrofitleri

Hoşgeldiniz keyifli forumlar. Alır almaz eksikleri kapatmak doldurmak da ayrı bir heyecan ve keyif olsa gerek.

Aracı bayiiden mi galeriden mi aldınız ? Bir de fiyat konusunda detay verirseniz sevinirim

Hoşbulduk. bütçe elverdiğince eksikleri kapatmaya çalışıyorum.

Ben aracı Altur otomotivden 600 bine 10 Ağustos ta aldım yaklaşık 30 bin tl de sonradan eklenenler için harcadım. Son uygulamada (ön ayak aydınlatma) kodlama işi yarım kalınca bende aracı aldım haber bekliyorum ender elektronikten Maltepe biraz uzak bana git gel çalışırken çok ters kalıyor onuda tamamlarsam bir süre duracağım daha sonra devam edeceğim.

Hoşbulduk. bütçe elverdiğince eksikleri kapatmaya çalışıyorum.

Ben aracı Altur otomotivden 600 bine 10 Ağustos ta aldım yaklaşık 30 bin tl de sonradan eklenenler için harcadım. Son uygulamada (ön ayak aydınlatma) kodlama işi yarım kalınca bende aracı aldım haber bekliyorum ender elektronikten Maltepe biraz uzak bana git gel çalışırken çok ters kalıyor onuda tamamlarsam bir süre duracağım daha sonra devam edeceğim.
Bu konuyu başka yerde açtım ama dönüş olmadı ben aracı ender elektronikten aldıktan sonra eğilip bakınca buranın açıkta olduğunu fark ettim. Golf 8i olupta bu kısma bakan varmı kapalı olması gerekiyor sanki burası

Ekli dosyalar

• 5851FAA1-6F62-4CF6-A666-FB8A6E10B09D.jpeg
    5851FAA1-6F62-4CF6-A666-FB8A6E10B09D.jpeg
    289.9 KB · Görüntüleme: 54
Bu konuyu başka yerde açtım ama dönüş olmadı ben aracı ender elektronikten aldıktan sonra eğilip bakınca buranın açıkta olduğunu fark ettim. Golf 8i olupta bu kısma bakan varmı kapalı olması gerekiyor sanki burası
Bu kadar acik olmasa da bendeki goruntu de boyle.

Ekli dosyalar

• D623A175-C991-4772-9848-A9DF7791006A.jpeg
    D623A175-C991-4772-9848-A9DF7791006A.jpeg
    218.9 KB · Görüntüleme: 51
elinize sağlık güzel olacak işlemler bittiğinde. AppConnect var mı aracınızda onunla ilgili bir şey de yapacak mısınız ?

Merhaba arkadaşlar ağustos çıkışlı 2022 golf impression golf 8 aldım. Bir kaç uygulama yaptırdım ve devamında getireceğim güncellemeri ayrıntılı olarak forumda paylaşacağım.

Katlanır ayna - Ender elektronik 👍
Park sensörü ön ve arka -Ender Elektronik👍
Geri görüş kamerası-Ender Elektronik👍
Yağmur sensörü-Ender Elektronik 👍
Kararan dikiz aynası - Ender Elektronik 👍
Kauçuk paspas- Ender Elektronik👍
Gizli özellikler - Ender Elektronik👍
Ön ayak aydınlatma- Ender elektronik👍 ( kodlama işlemi yarım kaldı )
Style difüzör (yakında)
Ledli ön panjur (yakında)
Cam filmi (yakında)
Kaput amortisörü (yakında)
Pedal seti (yakında)
Hız sabitleyici(yakında)

Ekli dosyayı görüntüle 61596
Güncel resimleri ekledim.

Geri
Üst Alt